• Dolar Alış 7.8338TL
  • Dolar Satış 7.8025TL
  • Euro Alış 9.1583TL
  • Euro Satış 9.1217TL
Reklam
Reklam

SİİRT SPOR İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Reklam
, 0 Yorum

TFF 3.lig temsilcilerinden Siirt İl Özel İdare Spor kulübüne destek amaçlı bir araya gelen Siirt Valisi/Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Ak Parti Siirt İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç, ilimiz Milletvekili Osman Ören, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Uğur Ertekin, Baro Başkanı Av. Nizam Dilek, MHP Siirt İl Başkanı Fatih Cantürk, Eski Belediye Başkanı Mervan Gül ve İşadamları Siirt İl Özel İdaresi Spor’a destek amaçlı toplandılar.
Siirt İl Özel İdaresi Eğitim, Dinlenme ve Spor Tesislerinde bir araya gelen heyet, burada Siirt İl Özel İdare Spor’un 3. lige çıkmasını büyük sevinçle karşıladıklarını belirtirlerken, sportif faaliyetlere kapılarının açık olduğunu belirten Vali Osman Hacıbektaşoğlu; “Maddi-manevi takımımızın yanındayız. Sportif faaliyetler bizler için çok önemlidir, bizler bunun bilinciyle gerekli desteği vermeye hazırız. Altyapıya büyük önem veriyoruz ve burada yetişecek olan genç sporcularımız Türk futboluna büyük katkı sağlayacaktır, başta İl Özel İdaresi Spor Kulübü Başkanı Hıfzullah Canpolat olmak üzere yönetimini kutluyorum” dedi.
Futbolun Siirt halkı tarafından sevilerek ve istenerek takip edildiğini belirten ilimiz Milletvekili Osman Ören, “İlimiz futbol geçmişi uzun yıllara dayanmaktadır. Futbolda inişler ve çıkışlar yaşadık ve takımımız 3. ligde mücadele edecektir. Ak Parti teşkilatı adına bizler takımımızın yanındayız ve her daim olmaya devam edeceğiz” dedi.
Yapılan destek toplantısında son olarak konuşan Siirt İl Özel İdaresi Kulübü Başkanı Hıfzullah Canpolat, “Takımımız hazırlıklarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Şu ana kadar 14 futbolcumuz ile anlaşma imzaladık. Transfer çalışmalarımız ise hızla devam etmektedir. Bize bu kapsamda destek olan başta Sayın Valimiz, Milletvekilimiz ve siyasi parti temsilcileri ile işadamlarına çok teşekkür ediyoruz. Allah’ın izni ile takım olarak güzel günler yaşayacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN