• Dolar Alış 7.9021TL
  • Dolar Satış 7.8706TL
  • Euro Alış 9.3181TL
  • Euro Satış 9.2809TL
Reklam
Reklam

SİİRTSPOR’DA HAYAL KIRIKLIĞI;BİZ BUNA ALIŞKINIZ

Reklam
, 0 Yorum

Yazılarımı sürekli takip edenler bilirler her zaman pozitif olmaya ve bardağın boş tarafından değil de dolu tarafından bakmaya çalışır, hizmet ve isteklerimizin yerine getirilmesinde olabilecek eksiklikleri görmemezlikten gelmemiz gerektiğini belirtirim.  Bunu yazılarımda dilim döndüğünce anlatmaya çalışırım.

Ancak Siirtspor konusunda gerçekten hayallerimiz kırıldı.. Bir zamanlar liglerde adından söz ettiren şimdi süper ligi olarak adlandırdığımız o zamanki adıyla birinci ligde mücadele etmiş bir takımın eski konumuna giden yolun daha ilk basamağında önüne takoz konulmuş oldu.

Beklentilerimiz uçan bir balon gibi uçtu gitti.. Futbol Federasyonu bütün dünyanın karşılaştığı bu yeni durum karşısında bizleri memnun edecek bir karar almadı. Federasyon  bu aldığı kararla bir kentin, bir yıllık emekleri kayboldu, hayaller tuzla buz oldu . Ancak bu durum ilk defa başımıza gelmiş değil, spor dahil birçok alanda geçmişte de böylesine hayal kırıklıklarımız  çok oldu. Yani bir anlamda bu tür durumlara alışkınız.

Elbette hiçbir karar değiştirilemez bir karar değildir.  Federasyonun aldığı bu karar elbette değiştirilebilir. Ama bunun için bir yandan bize göre yanlış olan bu kararın düzeltilmesi için  yasal olarak  ve lobicilik girişimleri  adına ne yapmak gerekiyorsa yapmamız, sesimizi ulaştırabileceğimiz her makama ulaştırmamız gerekiyor. Bu konuda birlik olup bütün gücümüzü kullanmamız gerekiyor. Umarım bu girişimlerimizden lobicilik faaliyetleri sonunda veya yasal organlardan alacağımız bir kararla sonuca ulaşmış oluruz.

Ama öbür yandan da gelecek sezonunda hazırlıklarını yürütmemiz gerekiyor. Pandeminin etkili olduğu bu transfer döneminde her takım  gibi bizim takımda, muhakkak   içinde bulunduğumuz şartlardan olumsuz bir şekilde etkilenecek. Buna da hazırlıklı olmamız ve elimizi çabuk tutmamız da büyük yararlar görülüyor.

Özetle son aşamaya kadar tescili yapılan geçen sezondan alabileceklerimizi kovalarken, yeni sezon içinde hazırlıklarımıza başlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN