• Dolar Alış 7.9039TL
  • Dolar Satış 7.8723TL
  • Euro Alış 9.2835TL
  • Euro Satış 9.2465TL
Reklam
Reklam

SİİRT’TE ANLAMLI BULUŞMA

Reklam
, 0 Yorum

Vali Ali Fuat Atik’in eşi Bayan Fulya Atik, 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla ilimizdeki yerel ve yaygın basın mensuplarının eşleri ile bir araya geldi.

Özel bir Otelin Kahvaltı salonunda basın mensuplarının eşlerini ağırlayan Vali eşi Bayan Fulya Atik, Gazeteciler gününü kutlayarak, kendileri ile sohbet etti.
Gazeteci eşleriyle tanışan Bayan Atik, basının aynı zamanda bir kamu görevi icra ettiğini belirterek, kentin daha yaşanılabilir bir hal alması için kamu, sivil toplum ve basının koordineli bir şekilde çalışması gerektiğine dikkatleri çekti.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar
Siirt’te başta eğitim olmak üzere birçok sosyal sorumluluk projeleri üzerinde çalıştıklarını kaydeden Bayan Atik, “Elimizden geldiği kadar eğitim kurumlarımız, çocuk evleri, şehitlerimiz, gazilerimiz, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı ziyaret ederek, dertleriyle dertlenmek, sorunlarını çözerek hayır dualarını almak istiyoruz. Siirt için güzel projeler üreterek vatandaşlarımıza devletimizin sevgisini sıcaklığını hissettirmek istiyoruz” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava
Gazeteci eşleri ise, düzenlenen programın tanışma, kaynaşma ve birliktelik açısından çok önemli olduğunu ifade ederek, yapılacak projelerde destek olacaklarını belirterek, Bayan Atik’in gösterdiği yakın ilgiye teşekkür ettiler.
Program sonunda, Valilik Basın Müdürü M. Şükrü Uras’ın eşi Bayan Fevziye Sırma Uras’ta, Siirt’li Yazar Tecelli Sırma’nın ”İyiyi ve Kötüyü Bilme Ağacı” adlı kitabını Bayan Atik’e hediye etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN