• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

SİİRT’TE RAMAZAN BİR BAŞKA GÜZEL

Reklam
, 0 Yorum

Siirt Valiliği himayesinde bu yıl düzenlenen Ramazan ayı etkinlikleri dolu-dolu geçiyor.

Her geçen gün vatandaşların daha çok yoğun ilgi gösterdiği etkinlikler çeşitli gösteriler ve ilahi konserleri ile devam ediyor.

Etkinlik öncesi her Cuma akşamı Siirt Valiliği tarafından 2 bin vatandaşa iftar sofrası kuruluyor. 

Vali Ali Fuat Atik eşi bayan Fulya Atik ile birlikte 15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenen iftar programında vatandaşlarla birlikte iftar açtı.

Vatandaşların Ramazan ayını tebrik eden Vali Atik, rahmetin ve bereketin dalga-dalga yayıldığı bu mübarek ramazanda vatandaşlarla birlikte iftar açmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik mesajları verdi.

Valilik tarafından her Cuma günü iftar programı düzenlendiğini belirten Vali Atik, “Ramazan etkinliklerine yoğun katılım sağlayan Siirtlilere teşekkür etti.

İftar sonunda Vali Atik, vatandaşların sorun ve isteklerini dinledi.

Programa, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay ve eşi bayan Nuran Kızılay, Tillo Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Erkan Savar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şükrü Uras ile bazı sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Etkinlik, palyaço gösterisi ve çocuklara yönelik çeşitli animasyon gösterileri ile devam etti.

İlahi ve tasavvuf sanatçısı Hasan Dursun ve Recep Arslan’ın seslendirdiği birbirinden güzel ilahilere vatandaşlar da eşlik etti.

Etkinlik alanında, Abdulhâkim Ayten Anadolu İmam Hatip Lisesi tanıtım standı vatandaşlardan ilgi gördü. İlahi dinletisinin ardından program sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN