• Dolar Alış 7.8338TL
  • Dolar Satış 7.8025TL
  • Euro Alış 9.1583TL
  • Euro Satış 9.1217TL
Reklam
Reklam

TADİLAT GECİKMEMELİ!

Reklam
, 0 Yorum

Son zamanlarda vatandaşlarımızın en çok konuştuğu konulardan biri, aylardır trafiğe kapanmış olan Siirt Hava limanıdır.Daha önceleri de birkaç kez aynı durumun yaşanması nedeniyle vatandaşlarımız Batman ve Diyarbakır Hava limanlarından uçmak mecburiyetinde kalmaktadırlar. Konu ilgililerimizce takip ediliyor ve bu takiple ilgili milletvekilimiz Prof. Dr. Yasin Aktay tarafından iletilen geniş bilgi, gazeteniz Siirt’in dünkü sayısının birinci sayfasından manşet olarak verilmişti.

Sayın Aktay’ın ilettiği bilginin duyarlı hemşerilerimiz tarafından okunduğunu bazı hemşerilerimin dile getirdiği ifadelerinden anladım. Bir hemşerim: “Milletvekilimizin yaptığı açıklamanın son bölümünde; Hava alanımızda gerekli tadilatlar yapıldığında artık Anadolu Jet’in mevcut büyük uçakları da rahatlıkla inebilecektir deniliyor. Demek ki, hava alanımızda gerekli tadilat için karar alınmış bulunuyor. O halde gerekli tadilat bir an önce başlatılmalı ki, hizmetin yeniden başlaması gecikmiş olmasın…” dedi.

Gerçekten de hemşerimin belirttiği gibi, hava alanımızda bir tadilat yapılmak suretiyle uçak seferleri başlayacaksa, söz konusu tadilatın bir an önce gerçekleşmesi gerekir ve bu nedenle tadilatın başladığı bilgisinin de bir an önce iletilmesini temenni ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN