• Dolar Alış 7.7778TL
  • Dolar Satış 7.7468TL
  • Euro Alış 9.1135TL
  • Euro Satış 9.0771TL
Reklam
Reklam

TAŞERON VEYA PROJE TERÖR ÖRGÜTLERİ!

Reklam
, 0 Yorum

Ortadoğu’daki terör örgütlerinin hepsi de TAŞERON VE PROJE ÖRGÜTLERDİR. Bu tip örgütler, birer maşa hükmündedirler. Onları finanse eden devletler adına hareket ederler. ABD’nin en büyük terör projesi ne PKK, ne PYD, ne YPG, ne IŞİD ve ne de bir başka örgüt değil, FETÖ’DÜR. Adlarını saydığımız diğer örgütlerde, elbette ABD’nin finanse ettiği taşeron ve proje örgütlerdir ama en kapsamlısı FETÖ’DÜR.

FETÖ’nün mazisi 1965’li yıllara kadar iner. Yani, bu örgütün yaşı 50 yılı aşmıştır. PKK’dan bile çok önce kurulmuş, hedefine ulaşmak için temkinli, yavaş ve emin adımlarla yola koyulmuştur. IŞİD, 2000’li yılların başlarında kurulmuş, PYD/YPG ise 2010 yıllarında adlarından söz ettirmeğe başlamışlardır. Bütün bu TERÖR ÖRGÜTLERİNİN finansörü, hamisi, projelendiricisi ve taşeron olarak kullandırıcısı ise ABD’nin CIA teşkilâtıdır.

Bu açıdan, son MGK bildirisinde yer alan ”proje terör örgütleri” ifadesi çok doğru ve yerinde bir saptamadır. Çünkü bu örgütler, kendi iradesiyle ortaya çıkan örgütler değildir. Projeyi hazırlayan ülkelerin maşaları hükmündedirler. ABD’nin çıkarlarına hizmet etmek amacıyla geliştirilmiş, yönlendirilmiş, sipariş üzere kurulmuş örgütlerdir. Bu örgütlerin gerçek bir davaları yoktur. İşleri, efendilerine hizmet etmek, emirlerini yerine getirmektir. Parayı kim verirse ona hizmet eden bu taşeron örgütlerin bazen birbirlerine kırdırıldıkları dahi olur. Çünkü, “üst akıl” ne derse onu yaparlar.

ABD, bu örgütleri Büyük Ortadoğu Projesini gerçekleştirmek için kurmuştur ve bu amaçla finanse etmektedir. Oyun, büyük bir oyundur. Ortadoğu’da haritaların değişmesi, ülkelerin bölünmesi, zengin petrol yataklarının yağmalanması ve ikinci bir İsrail’in kurulması projesidir.

Evet ve maalesef bölgemizde cirit atan terör örgütlerinin hepsi de birer PROJENİN ESERLERİDİR VE TAŞERON OLARAK KENDİ KARDEŞLERİNE KARŞI KULLANILMAKTADIRLAR.

Projelerin maşaları durumunda olan taşeron teröristlere bari saf kardeşlerimiz kanmasınlar diyor ve dikkatleri çekiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN