• Dolar Alış 7.6503TL
  • Dolar Satış 7.6198TL
  • Euro Alış 8.9849TL
  • Euro Satış 8.9490TL
Reklam
Reklam

ÜZÜNTÜLER DEVAM EDERKEN

Reklam
, 0 Yorum

Ülkemizde terörden kaynaklı üzüntülerimiz devam ediyor ve Hakkari Şemdinli’deki hain saldırıda 8 güvenlik görevlisinin şehit edilmesi olayının acısından ve üzüntüsünden söz ederken bugün de, Diyarbakır ilimizde teröre yönelik operasyon esnasında ailesini kalkan olarak kullandığı belirtilen bir teröristin attığı bomba ve açtığı ateş sonucu 1 polisimizin şehit, 9 polisimizin de yaralandığı haberiyle üzüntümüz katmerleşti. Bu olayda da terörist etkisiz hale getirilirken, son bir hafta içinde 50 teröristin de etkisiz hale getirildiği vurgulanıyor.

Çetrefilli bir süreçten geçiyoruz ve bu süreçte her zamandan daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Aynı görüşü paylaştıklarına tanık olduğum hemşerilerimiz; “Birlik ve beraberlik konusunda toplumumuza örnek olması gerekenler, ülke yönetiminde söz sahibi olanlardır ve üzülerek belirtmek gerekir ki, onlar birbirini karalamanın yarışı içindeler. Benimsenmeyen bu tutumda hepsinin sorumluluğu vardır ve sağ duyu sahibi tüm vatandaşlarımız, bu görüşün sahibidirler…” diyerek tepki gösteriyorlar.

Her zamandan daha çok birlik ve beraberlik içine girmemizi gerektiren bir süreçten geçiyorken, önemli konuda halkımıza örnek olması gerekenlere, dile getirilen haklı görüşe tercüman olarak duyarlılık çağrısında bulunuyorum. Unutulmamalı ki, alçak ve hain terörü önlemede en etkili araç, birlik ve beraberliktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN