• Dolar Alış 7.6883TL
  • Dolar Satış 7.6576TL
  • Euro Alış 8.9572TL
  • Euro Satış 8.9215TL
Reklam
Reklam

Vali Ali Fuat Atik, Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu

Reklam
, 0 Yorum

2016-2017 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini geride bırakan öğrenciler karne heyecanı yaşadı ve Vali Ali Fuat Atik, karne dağıtım törenine katılarak, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

2016-2017 eğitim öğretim yılı sömestr tatiline girilmesi nedeniyle Siirt Merkez Barış Mahallesi 75. Yıl İlkokulunda karne dağıtım töreni düzenlendi.Karne dağıtım törenine; Vali Ali Fuat Atik,  Milli Eğitim Müdürü Fethi Suay, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. Öğretmenlerle bir süre görüşen Vali Ali Fuat Atik, sınıfları gezerek öğrencilere karnelerini dağıttı.

Öğrencilerle sohbet eden Vali Atik, beraberinde getirdiği kitap ve çeşitli hediyeleri de öğrencilere dağıttı.Karne dağıtımı sonrası açıklamalarda bulunan Vali Ali Fuat Atik, yarıyıl tatili öncesi büyük fedakârlık gösteren öğretmenlere teşekkür ederek, “İlimizde 4 bin 700 öğretmenimiz, 93 bin 500 öğrencimiz ile yarıyıl tatiline girmiş bulunuyoruz. Yarıyıl tatilini öğrencilerimiz iyi değerlendirmeli, hem dinlenmeli hem de kitap okumayı ihmal etmemelidir” dedi. Tören sonunda, öğrencilerin isteğini kırmayan Vali Atik, kendileri ile fotoğraf çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN