• Dolar Alış 7.5593TL
  • Dolar Satış 7.5292TL
  • Euro Alış 8.9590TL
  • Euro Satış 8.9232TL
Reklam
Reklam

VALİ ATİK, “HUZUR İKLİMİNİ VE KARDEŞLİK HUKUKUMUZU DAHA GÜÇLENDİRECEĞİZ”

Reklam
, 0 Yorum

Vali Ali Fuat Atik, 3. Komando Tugay Komutan Vekili Albay Mehmet Fevzi Kenasarı, Siirt Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Fırat, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Hilmi Atabay ve İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay ile birlikte, Eruh ilçesini ziyaret ederek tetkik ve incelemelerde bulundu.

İlçe Kaymakamı Murtaza Dayanç, Belediye Başkanı Cehver Çiftçi ve vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Atik, ilk olarak Eruh Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

İlçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Atik, yeni seçilen Belediye Başkanı Cehver Çiftçi’ye hayırlı olsun temennisinde bulunarak, başarılar diledi.

Eruh ilçesinde kayyum döneminde önemli hizmetlerin hayata geçirildiğini kaydeden Vali Atik, önümüzdeki dönemlerde bu hizmetlerin artarak devam edeceğine inandığını kaydetti.

Gönül belediyeciliğine dikkat çeken Vali Atik, “Bölgemizde sağlanan huzur ve güven iklimiyle birlikte kardeşlik hukukumuzu daha güçlendirerek, Eruh ilçemiz ile ilgili terör algısını hep birlikte ortadan kaldıracağız” dedi.

Eruh Belediyesi bünyesinde hizmet veren ‘Eruh Kültür Sanat Evi’ni de ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Atik, daha sonra Eruh Belediye Başkanlığı tarafından 15 Temmuz Demokrasi meydanında düzenlenen iftar programına katıldı. Vatandaşlarla birlikte iftarını açan Vali Atik, kendileri ile bir süre sohbet etti. İftar programı, yapılan duanın ardından sona erdi.

İftar programına, Vali Atik ve beraberindeki heyetin yanı sıra, AKP İlçe ve Belde Belediye Başkanları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve yaklaşık bin 700 kişi katıldı.

Eruh Bayırözü askeri üs bölgesine geçerek buradaki Mehmetçikleri ziyaret eden Vali Atik ve beraberindeki heyet daha sonra Siirt’e geri döndü.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN