• Dolar Alış 7.6503TL
  • Dolar Satış 7.6198TL
  • Euro Alış 8.9849TL
  • Euro Satış 8.9490TL
Reklam
Reklam

Vali Atik, Pervari İlçemizde Tetkik ve İncelemelerde Bulundu

Reklam
, 0 Yorum

Vali Ali Fuat ATİK, ilçe ziyaretleri programı kapsamında Pervari ilçemizi ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya gelerek ilçede yürütülen çalışmalar, yatırımlar sorun ve talepler hakkında yetkililerden bilgi aldı. İlçe protokolü tarafından karşılanan Vali Atik,  Pervari Kaymakamlığını ziyaret ederek, Kaymakam Vekili Haktan Gökçekuyu’dan brifing aldı.

ÇINAR ALTINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Kaymakamlık ziyaretini tamamlayan Vali ATİK, ilçenin önemli simgelerinden biri olan Çınar altında vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Vali Atik,  vatandaşlara etkin bir kamu hizmeti sunmak amacıyla ilçede yatırımın devam ettiğini ifade ederek, yeni Hükümet Konağının bu yılın sonunda bitirilmesini hedeflediklerini söyledi.

İlçede altyapı çalışmalarının tamamlandığını kaydeden Vali Atik, üst yapı çalışmalarının hızla devam ettiğini, Pervari Belediyesi tarafından yapılan sanat sokağının halkın hizmetine sunulmasından büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, Pervari’nin hizmetlerin en güzeline layık olduğunu belirtti.

Pervari’nin, Eruh’un ve diğer ilçelerimizin terörle değil, yatırımlarla, güzel hizmetlerle, kültür ve sanatla anılmasını arzu ettiklerini belirten Vali Atik, terörle kararlıkla etkin mücadelenin sürdüğünü, terör örgütünde büyük kayıplar ve kopmalar olduğunu vurguladı.

SANAT SOKAĞINI İNCELEDİ

İlçe merkezinde sanat sokağını gezerek inceleyen Vali Atik, Belediye Başkan vekili Galip Eren’den bilgi aldı ve sanat sokağının yapılmasında emeği geçenleri kutladı.

Siirt-Pervari Karayolu üzerinde bulunan Kilis köyünde çocuklarla bir araya gelen Vali Atik, çocuklarla bir süre sohbet ederek kendilerine çeşitli hediyeler verdi ve fotoğraf çektirdi.

Vali Atik’in ilçe ziyaret programına; İl Emniyet Müdürü Mustafa Tokyay ve İl Jandarma Komutanı Albay Kemal Benek eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN