• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

VAY TERÖRİSTLER, VAY!!! VAY, DİNSİZLER VAY!!!

Reklam
, 0 Yorum

Türkiye’mizde maalesef teröristlerin ve dinsizlerin sayıları giderek artmaktadır. Bunun böyle olduğu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yapılan seçim tekrarıyla açık bir şekilde ortaya çıkmıştır.

Düşünebiliyor musunuz, iki seçim arasında 2 ay gibi kısa bir süre olmasına karşılık sadece İstanbul’da teröristlerin ve dinsizlerin sayısı 800 bin artış gösterdi! Gerçekten çok dikkat çekici değil mi! Oysa vatandaşlarımızın terörist ve dinsiz olmasını önlemek açısından eğitim sisteminde son 15 yıl içinde 10 defa müfredat değişikliği yaptık, yine de işe yaramadı. Teröristlerin ve dinsizlerin sayılarının artmasının önüne geçmedik. Bu durumda dillendirebileceğimiz tek bir deyim var:

Vay teröristler vay! Vay dinsizler vay!!!

Oysa biz dindar ve kindar bir nesil yetiştirmeyi hedefliyorduk. Bu isteğimizin gerçekleşmemesi karşısında söyleyebileceğimiz yine:

Vay teröristler vay! Vay dinsizler vay!!! demekten başka bir şey olamaz!

Vatandaşlarımızı terörist ve dinsiz olmaktan kurtarmak için Diyanet İşleri Başkanlığının bütçesini kat-kat arttırdık. Bu da işe yaramadı. Diyanet İşleri Başkanlığı bütçesini arttırmamıza tepki gösteren dinsizlere anımsatmak isteriz ki bu teşkilâtı kuran Mustafa Kemal Atatürk’tür. Zaten, bu teşkilâta böylesine önem vermemizin bir sebebi de, Kurucusunun Mustafa Kemal olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak, bunu bile içlerine sindiremediler. Bu durumda:

Vay teröristler vay! Vay dinsizler vay!!! demekten başka ne diyebiliriz!

Teröristlerin dillerine doladıkları bir konu da Suriye politikamızla ilgilidir. Güya Suriye’ye müdahalemizin sebebi Büyük Ortadoğu Projesinin bir parçasıymış!

Bu durumda:

Vay teröristler vay! Vay dinsizler vay!!! demeyelim de, ne diyelim!

Hem, Suriye politikamızı değiştirmemizi ve Esed’la kol-kola olmamızı, ESED’E tekrar ESAD dememizi isteyenler bulunmakta. Bunlar, Esed’in Müslüman değil, Alevi olduğunu bilmiyorlar mı! Bir Aleviyle kol-kola girmemizi isteyenlere söylenecek tek cevabımız var:

Vay teröristler vay! Vay dinsizler vay!!!

Türkiye, Cumhuriyet ekonomik açıdan tarihinin en bereketli yıllarını yaşamaktayken, emeklisi, işçisi, memuru bolluk içinde bir yaşam sürdürürken,  esnafların yüzleri gülerken, çiftçilerimizin, hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın sırtları pek, karınları tok iken, işsizlik oranı neredeyse sıfırlanmışken hala fakirlik, yoksulluk, işsizlik edebiyatı yapanlar var.

Ne diyelim yani:

Vay teröristler vay! Vay dinsizler vay!!!

Güya Türkiye’de ekonominin kötü gidişinin bir sebebi Maliye Bakanı imiş. Bunu böyle dillendirmelerinin sebebi de bellidir. Çünkü ekonomiyi rayına koyduğu milletimizin yükselen refah seviyesinden belli olan Maliye Bakanımız, Sayın Cumhurbaşkanımızın damadıdır. Oysa damatların sadrazam yapılması bize ecdadımız Osmanlılardan yansıyan bir gelenektir. Dünya İmparatoru Kanuni Sultan Süleyman Hazretlerinin bile damadını sadrazam yaptığını hatırlatarak bu gibilere haklı olarak seslenerek diyoruz ki:

Vay teröristler vay! Vay dinsizler vay!!!

Bunca şehir hastaneleri, köprüler, duble yollar, havaalanları yaptık. Bunu bile dillerine dolayıp, hasta, yolcu, araç sayısı garantisi vermemizi, hele-hele bunu döviz olarak garanti etmemizi tenkit etmektedirler.

Tenkit edenlere:

Vay teröristler vay! Vay dinsizler vay!!! demeyelim mi yani!

İstanbul’un Fatih semtinde bir ailenin dört ferdi birden intihar edince, bunu da hemen ekonomik sebeplere bağladılar. Neymiş efendim borçlarını ödemedikleri için elektrikleri kesilmiş de, bakkal amca defterinde borçları varmış da! Oysa bunların mali yönden hiçbir sıkıntıları olmadığı, Ateist oldukları için intihar etmiş oldukları, evlerinde bulunan bir kitaptan ortaya çıktı. Ateist oldukları için intihar eden dört kardeşin bu durumunu istismar edenlere:

Vay teröristler vay! Vay dinsizler vay!!! demeyip de ne diyelim!

Bu teröristlerin ve dinsizlerin dillerine doladıkları bir husus da, büyük milletimizin iradesiyle ve yüzde 52 gibi kahir bir ekseriyetle kabul edilerek yürürlüğe giren Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemidir. Neymiş efendim, bu sistem güya TBMM’nin baypas edilmesi sonucunu doğuruyormuş da, kuvvetler ayrılığını yok ediyormuş da! Bunlar bilmiyorlar mı ki, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk de tek adamdı. Dediği dedikti. Emirleri, kanun hükmündeydi. Atatürk’ün yolunda olmak işte budur. Biz de bu konuda Atatürk’ü örnek alıyoruz.

Gardrop Atatürkçüler bunu idrak etmiyorlarsa:

Vay teröristler vay! Vay dinsizler vay!!! diyeceğiz elbette.

Gerçek Atatürkçülerin kimler oldukları bundan da ortaya çıkmıyor mu!

Yine bu densizler güruhuna göre işler ehline verilmiyormuş. Yüksek puan alan gençler, mülakatlarda eleniyormuş, büyükelçiliklere monşerler değil, türbanlılar atanıyormuş. Bu türban düşmanlarına seslenerek diyoruz ki:

Vay teröristler vay! Vay dinsizler vay!!!

Sonuç olarak AKP’li, MHP’li ve BBP’li vatandaşlarımızı bağrımıza basarak ve Rabia selamıyla selamladıktan sonra, CHP’li, İYİ Partili, Saadet Partili, DP’li ve hele-hele HDP’lilere seslenerek diyoruz ki:

Vay teröristler vay! Vay dinsizler vay!!!

TAŞLAMALAR

VAY TERÖRİSTLER VAY-VAY

VAY DİNSİZLER VAY Kİ VAY

DİNE, DİNDARA KARŞI

OLMAKTIR BÜTÜN OLAY

EKONOMİ RAYINDA

AÇLIK VAR DİYORSUNUZ

BUNCA İFTİRALARDAN

UTANMIYOR MUSUNUZ

İŞİ EHLİNE VERMEK

BİZİM İŞİMİZ ELBET

ATAİSTE, DİNSİZE

İŞ VERİLMEZ DİKKATET

DİNDAR VE KİNDAR NESİL

YETİŞTİRMEK YOLUNDA

HAYLİ MESAFA ALDIK

BİLİN GEREK BUNU DA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN