• Dolar Alış 7.8338TL
  • Dolar Satış 7.8025TL
  • Euro Alış 9.1583TL
  • Euro Satış 9.1217TL
Reklam
Reklam

YERLE BİR EDİLEN YERLERİ YENİDEN İNŞA ETMEK

Reklam
, 0 Yorum

Ortadoğu üzerinde tezgahlanan şeytani senaryoların çok yönlü hedefleri vardır ve bu hedeflerin en gaddarı, ülkelerin sahip oldukları zenginlikleri uzun yıllar sömürmeye yönelik olanıdır. Bu hedefe ulaşmak için el attıkları ülkelerin kan gölüne dönüşmesine aldırış etmeyen emperyal güçler, başta petrol zenginliği olmak üzere diğer zenginlikleri paylaşmanın peşindeler ve kendileri ise bu paylaşım için çatışmıyor, hep hedef tahtasını oturttukları ülkelerin halklarını birbirleriyle vuruşturuyorlar ve bu yöntemlerinde başarılı oldukları gerçeğini görmeyen göz kalmadığı halde halen gelişmelerden gereken ders çıkarılmadığından, bölgemizde cirit atmaya devam ediyorlar.

Silah satıcısı olan emperyal güçler, değişik ülkelerde kanlı olayların cereyan etmesi sonucu, ürettikleri silahlardan da büyük kazançlar sağlıyorlar ve bu nedenle de çatışmaların son bulmaması için de senaryolar üretirler. Petrol ve diğer zenginliklerin sömürülmesi, üretilen silahların satılması yanı sıra, bir de melanetleri sonucu harabeye dönüşen ülkeleri yeniden inşa etmek suretiyle bu pastadan da kazanç sağlarlar.

Binlerce insanın ölümüne, yüz binlerin yurtlarından göç etmelerine ve geriye kalanların korku içinde yaşamlarını sürdürmelerine yol açan insanlık dışı vahşeti gerçekleştirenlerin bu egolarından vazgeçmelerinin kolay olmayacağı acı da olsa bir gerçektir. Zalimlerin sergilediği zulmü önleyebilmek için, onların güçlerine ulaşmakla mümkündür ve zulme uğrayanlar bu beklentiyi el birliğiyle sağlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN