Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Fatih ARITÜRK
Fatih ARITÜRK

2 MİLYAR MÜSLÜMAN, 15 MİLYON YAHUDİ’NİN ZEBUNU!

Gerçekten de, aklın ve mantığın almayacağı bir durum yaşanıyor. 2 milyar nüfusu olan Müslümanlar, nüfusu 15 milyon olan Yahudilere zebun olmuş durumda. Gazze’de, Filistin’de bebek, çocuk, kız, kadın farkı gözetmeden katliamını sürdüren, uluslararası hukuku tanımayan İsrail soykırıma devam ederken, sadece Müslüman ülkeler değil, diğer sözde medeni ülkeler de seslerini çıkarmıyor, hatta destek bile veriyorlar.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, utanmadan, sıkılmadan yaptıkları soykırımı Tevratın emri olarak nitelendirmekte.

Bizim devlet büyüklerimizin yaptıkları tek icraat camilerde dualar yapılmasını teşvik etmek ve yardım için kermesler düzenlemekten ibaret. İsrail ile ticari ilişkilerimiz kesildi mi! Bu ülkeye yapılan ihracatlar durduruldu mu! İsrail’i destekleyen ABD’ye karşı müeyyideler uygulandı mı! İncirlikten kalkan ABD uçakları nereye gidiyor, soran, araştıran var mı!

Peki, neden 2 milyar Müslüman, 15 milyon Yahudi’nin zebunu! Gelin, bu konuya açıklık getirelim. Çünkü, Müslüman ülkelerin yöneticileri ABD’ye göbekten bağlı. ABD’ye karşı tavır almaları imkansız. Başta Suudi Arabistan olmak üzere, bütün Müslüman ülkelerin petrolden elde ettikleri paralar ABD bankalarında yatıyor. Zannedilmesin ki, istedikleri zaman çekebilirler. PARA çekimine bile kısıtlama getirilmiş. Yani, 15 milyon Yahudi’ye zebun olan 2 milyar Müslüman değil, Müslüman ülkeleri antidemokratik yasalarla yöneten rejimlerin başındaki krallıklar, sözde cumhuriyetler, hanedanlıklar! Müslümanlar, bulundukları ülkelerin rejimlerini değiştirmedikçe ve gerçek demokrasiyle yönetilmedikçe olacağı budur.

DUA ETMESİNE DUA EDELİM ANCAK, İLK YAPACAĞIMIZ DUA ŞÖYLE OLMALI: “ALLAH’IM, BÜTÜN MÜSLÜMAN ÜLKELERİ, DİKTATÖRLERDEN VE ABD’YE GÖBEKTEN BAĞLI YÖNETİCİLER TARAFINDAN İDARE EDİLMEKTEN KURTAR. AMİN!”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER