REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

2023 TÜRKİYESİ!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
2023 TÜRKİYESİ!
5-Cüneyt ARITÜRK( kanal56@hotmail.com )
10 views
07 Mayıs 2018 - 14:24
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

2023, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100’üncü yıldönümü olacak. Daha şimdiden 2023 yılında Türkiye için kurgulanan senaryolar ısıtılıp, ısıtılıp servis ediliyor. İddialar odur ki, “İLELEBET YAŞAYACAKTIR” denilen Türkiye Cumhuriyeti 2023 yılına ulaşmadan bölünüp, parçalanacak! Hatta nasıl bölüneceğini ne hallere düşürüleceğini gösteren haritalar bile yayınlanmakta.

Güneydoğu’nun tümü, Doğu Anadolu’nun bir kısmı KÜRDİSTAN, Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz bölgelerinin bir kısmı ERMENİSTAN OLACAK! Türkiye için ABD, AB ve İsrail tarafından çizilmiş üç farklı harita var. 2023 yılına kadar Türkiye’nin nasıl üçe bölüneceğini gösteren bu üç senaryoyu bilmek ve ortamı buna göre değerlendirmek lâzım. Türkiye Cumhuriyeti topraklarının bölünmesine razı mı olacağız. Yoksa bölünmemesi ve İLİLEBET YAŞAMASI İÇİN GEREĞİNİ Mİ YAPACAĞIZ. Bu gün iktidar olan AKP’nin yapmak istediği nedir. Cumhurbaşkanlığı seçim sisteminin amacı ne!

ABD, AB ve İsrail, Ortadoğu’yu yeniden şekillendirmenin hesapları içindedir.

2023 yılında ABD, AB ve İsrail nasıl bir Türkiye istiyorlar, bunu bilmek gerekir. İsrail, bölgede kendi kontrolünde olacak bir Kürt devletinin kurulmasını istemektedir. Kurulacak böyle bir devlet üzerinden Türkiye’yi, Irak’ı, Suriye’yi ve İran’ı baskı altına almayı hayal etmekte. AB, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerini Türkiye için fazlalık olarak görmektedir. Onlara göre ancak ufaltılmış bir Türkiye AB a alınabilir. Türkiye, Irak, Suriye ve İran’dan koparılmış topraklar üzerinde bir Kürt devleti kurulması ABD’nin de politikasıdır. Ortadoğu’yu kontrol altına alması için gereklidir.

İşte ABD’nin, AB’ın ve İsrail’in 2023’e kadar Türkiye’yi düşürmek istedikleri konum budur. Türkiye olarak, çok hassas bir dönemden geçtiğimizin farkında olmalıyız. ABD’nin, AB’ın ve İsrail’in plânlarını bozmak için çok hassas ve uyanık olmalıyız. Demokrasi getirmek adı altında, bölünmeye gidebilecek tuzaklara düşmekten şiddetle kazınmalıyız. Türkiye Cumhuriyetinin ilelebet payidar olması, millet olarak göstereceğimiz ferasete bağlıdır. Bunu asla unutmayalım…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.