Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

31 Mart Yerel Seçimleri İçin 50 İl Gezecek Olan Erdoğan, Siirt’e de Gelecek mi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart yerel seçimleri için sahaya ineceği ve 7 bölgede, 50 ilde mitinglere katılacağı belirtilmekte.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın

Erdoğan’ın seçime kadar 50 ile gidebilmesini sağlayacak kapsamlı bir program hazırlandığı, Ocak ayını Ankara’da tamamlanması planlanan Erdoğan’ın Şubat ayına deprem ili ziyareti ile başlaması öngörülüyor.  Bu süreçte bazı deprem illerine Cumhur İttifakı ortağı MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin de eşlik etmesi planlanıyor. Yapımı tamamlanan afet konutları hak sahiplerine teslim edilecek.

Hazırlanan taslak programa göre Erdoğan Türkiye’de ayak asmadık yer bırakmayacak. Erdoğan, seçim takvimine göre Güneydoğu’dan Ege’ye 7 bölgeye de giderek vatandaşlarla bir araya gelecek. Onlarca ilde yapımı tamamlanan devlet yatırımlarının toplu açılış törenlerine katılacak. Erdoğan, Diyarbakır, Şırnak, Mardin ve Ağrı’da da miting düzenleyecek.

Geçen sene asrın felaketi olarak nitelendirilen 6 Şubat depremleri nedeniyle ertelenen Antalya Diplomasi Forumu’na da katılacak. Forum kapsamında dünyanın dört bir yanından gelen devlet ve hükümet başkanları ile ikili görüşmeler gerçekleştirecek.

Erdoğan, seçim takviminin son haftası ağırlıklı olarak Ankara ve İstanbul’da geçirecek. Kampanya sürecine önce haftada bir sonlara doğru ise ikişer olmak üzere mayıs seçimlerinde olduğu gibi televizyon kanallarındaki özel yayınlara katılacak.

Erdoğan için hazırlanan bu yoğun program içerisinde Siirt’in olup olmayacağı kesinlik kazanmış değil. Bakalım, Cumhurbaşkanı ilk gözağrısı Siirt’e gelecek mi!