Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AB Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kut’un Trabzon’la İlgili Açıklaması

Adalet Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Kut, Trabzon ili için yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi:

Adalet Birlik Partisi Genel

“Trabzon, tarihi ve kültürel bir değere sahip olan önemli bir ilimizdir. Bu güzel şehrimizin kalkınması ve gelişmesi için Adalet Birlik Partisi olarak elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız. Trabzon’un ekonomik, sosyal ve kültürel alanlardaki potansiyelini ortaya çıkarmak ve şehrin daha da ileriye taşınması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Trabzon halkının taleplerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, şehrin refah seviyesini artırmak için birlikte hareket edeceğiz. Adalet Birlik Partisi olarak Trabzon için daha iyi bir gelecek inşa etmek için var gücümüzle çalışacağız ve ayrıca ailemin yarısı Trabzon ‘da yaşamakta olup, bir kısmı da bürokrattır dedi.

Mustafa KUT Kimdir?

Mustafa KUT 1993 Yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir, İlköğretim eğitimi Diyarbakır’da alarak Üniversite (İşletme) Bölümü İstanbul’da tamamlanmıştır, Ayrıca inşaat sektöründe faaliyetini sürdüren KUT, başarılı çalışmaları sayesinde birçok projelere imza atmıştır.