REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

ABD, TERÖR ÖRGÜTLERİNE YARDIM EDİYORMUŞ!!!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ABD, TERÖR ÖRGÜTLERİNE YARDIM EDİYORMUŞ!!!
1-Ahmet ARITÜRK( siirtgazetesi@gmail.com )
9 views
27 Eylül 2021 - 14:34
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Meğer bizim haberimiz yokmuş da yeni öğrendik (ABD, terör örgütlerine yardım ediyor)muş. Yahu ABD’nin terör örgütlerine yardım ettiğini bilmeyen ahmak mı var. ABD, teröre yardım etmekle yetinse ne ala! Terör örgütlerini kuran ve çıkarları doğrultusunda kullanan da ABD’nin kendisi.

Dünyada mevcut olan bütün terör örgütlerini düşünün ve gözlerinizin önüne getirin. Bunların yüzde yüzüne yakınının ABD’nin, CİA adı verilen istihbarat teşkilatı tarafından kuruldukları ortaya çıkacaktır. ABD, sadece terör örgütlerini değil, birçok ülkelerde kurulu bulunan yasal siyasi partilerin de kurucusu, destekleyicisi ve hamisi konumundadır.

ABD, terör örgütlerini, siyasi partileri kurar, destekler ve kullandıktan sonra  miatlarını doldurduklarında çöp sepetine atar. Bunun böyle olduğunu bilmek için yetkili ve etkili biri konumunda olmamıza gerek de yoktur.

ABD’nin, sadece Türkiye’de değil, dünyanın dört bir yayındaki terör örgütlerinin kurucusu, hamisi ve destekleyicisi olduğunu bilmemek için ahmak olmak lazım.

ABD, (tazıya tut, tavşana kaç) taktiğiyle nice oyunlar tezgahlamakta, dünyayı kontrolü altında tutmak için sadece terör örgütlerini değil, siyasi partileri, siyasi partilerin  liderlerini, medyayı bile kontrolü altında tutmaktadır.

ABD’nin bilinen taktiklerinden biri de, kendisine muhalefet etmek için diklenen liderleri şantajla yola getirmesidir. Tabii, bunun yolu, liderlere ait gizli servetleri bilmekten geçer. Maalesef, birçok liderlerin, kendi ülkelerinden kaçırdıkları paraları, özellikle vergi cenneti ülkelerdeki bankalara yatırdıkları bilinen gerçeklerdendir. Bu gibi liderlerden herhangi biri ABD’ye diklenmeğe kalkıştığı taktirde aba altından sopayı göstererek (senin mal varlığını açıklayayım mı) diye tehditlere başlarlar. Çalarak elde ettiği servetinin öğrenilmesini istemeyen liderler de mecburen, mecburiyetten şantaja boyun eğerler. Emrinden çıkamazlar.

İnanır mısınız, ABD’nin hangi ülkenin, hangi siyasetçisinin vergi cenneti ülkelerin bankalarında nesi var, nesi yok, kuruşu kuruşuna bilir. Kendisine diklenmeğe kalkışacak olurlarsa, vay o liderlerin hallerine. Demoklesin kılıncı misali başlarının üzerinde tutar, dizayn eder, istediklerini yaptırırlar.

ABD’nin, terör örgütlerine yardım ettiğine ilişkin son günlerde medyada yer alan haberleri bu açıdan acı bir tebessümle karşıladığımı belirteyim. ABD’nin, yalnız terör örgütlerini değil, hangi ülkelerde, hangi liderleri desteklediği, birçok ülkelerde iktidar değişikliklerinin ABD’nin icazetine bağlı olduğunu bilmeyen mi var…

Bu açıdan olacak (ABD, terör örgütlerini destekliyor) deyimini duyunca acı-acı gülümsemekten başka yapacak bir şey olmadı…

TAŞLAMA

TERÖR ÖRGÜTLERİNE

YARDIM EDİYORMUŞ HA

TERÖRİSTİN BÜYÜĞÜ

ABD’DİR DUY, ANLA

DÜNYADAKİ EN BÜYÜK

TERÖR ÖRGÜTÜ KİMDİR

DİYE SORULSA ŞAYET

ABD’NİN KENDİSİDİR

SADECE TERÖR DEĞİL

DESTEKLEDİĞİ İNAN

TERÖRİST LİDERLERE

DESTEK VERENDİR UYAN

ABD’NİN İPİYLE

HER KİM KUYUYA İNSE

ÇIKIŞI YOKTUR ONUN

BU GERÇEK BİR BİLİNSE

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.