REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

ABD TERÖR ÖRGÜTÜ!!!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ABD TERÖR ÖRGÜTÜ!!!
4-Fatih ARITÜRK( siirtgazetesi@gmail.ccccom )
1 views
10 Ekim 2017 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dünyada (TERÖR ÖRGÜTÜ!) olarak tanımlanmış birçok teşkilatlar vardır. Her örgütün kendisine göre bir yapısı, bir ideali, bir hedefi bulunmaktadır. Türkiye’de terör denilince akla ilk gelenler PKK, PYD, YPG, IŞİD, DAİŞ, BOKO HARAM, DEVRİMCİ HALK KURTULUŞ PARTİSİ, EL KAİDE, EL NUSRA, TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ, HİZBULLAH, KÜRDİSTAN DEMOKRAT PARTİSİ, KÜRDİSTAN DEVRİM PARTİSİ, TEVHİD SELAM ve TALİBAN gibi örgütler olmaktadır.

Ama inanır mısınız, gerçekte, dünyadaki en büyük terör örgütü ABD’nin kendisidir. ABD kadar eli kanlı başka bir terör örgütü yoktur! ABD adlı bu kanlı terör örgütünün insanlığa yaptığı mezalimin büyüklüğünü ifade etmek imkânsızdır. Bu örgüt, daha kuruluş aşamasındayken, KIZILDERİLİLERİ İMHA etmekle işe başlamıştır. Çıkarları söz konusu olduğu zaman atom bombası kullanmaktan bile imtina etmemiştir. ABD denilen eli kanlı terör örgütünün katlettiği insanların sayıları onbinlerle, yüzbinlerle değil,  ancak milyonlarla ifade edilebilir!

ABD adındaki bu insanlık düşmanı terör örgütü gücünü elindeki silahlarından, üstün teknolojisinden, zengin sömürü kaynaklarından ve acımasızlığından almaktadır. Ortadoğu’daki bütün fitnelerin ateşleyicisi de ABD’nin kendisidir. ABD’nin, Dünya’daki bütün terör örgütüyle bağlantıları vardır. Gerektiği zaman destek verir, gerektiği zaman birbirlerine kırdırır ve gerektiği zaman da (terör örgütü!) diyerek üzerlerine çullanır. Bunun böyle olduğunu bilmeyen yoktur. Ama kimse karşı çıkamaz. Bu durum (bükülemeyen elin öpülmesi!) işine benzer. Yapılması gereken, dünyadaki diğer devletlerin el birliğiyle bu zulme karşı durmalarıdır. Çin ve Rusya başta olmak üzere, dünyanın güçlü devletleri bir araya gelerek, bu terör örgütünü en azından dizginleyebilirler. Maalesef İngiltere, Almanya ve Fransa gibi güçlü ülkeler de, çıkarları gereği ABD’nin güdümündedirler!

ABD’nin, sözde terör örgütlerini cezalandırmak bahanesiyle Irak’ta, Libya’da, Mısır’da, Tunus’ta, Suriye’de yaptığı katliamlar ortada! Bu katliamları işlerken de utanmadan, sıkılmadan bütün bunları o ülkelere demokrasiyi götürmek adına yaptığını savunuyor!

Dünyadaki terör örgütlerinin gerçekçi bir listesini yapmak mümkün olsaydı, o listenin başına ABD’yi koymak gerekirdi. Unutmayalım, dünyadaki en büyük terör örgütü ABD’dir. Diğer bütün terör örgütleri de ABD terör örgütünün maşaları durumundadırlar. Dünyadaki mezalimlerin son bulması, ancak ve ancak ABD terör örgütünün tasfiyesiyle mümkündür. Bu gerçeği unutmamak gerekir!

ANEKDOT

Çocukluk yıllarımızda ABD emperyalizminin ürünleri olan (TOMMİKS-TEKSAS) gibi çizgi romanları çok okuduk. Bu kitapların etkisi altında kalarak, aslında soykırımcılığın temsilcileri olan bu sahte kahramanları hep alkışladık. Ama şimdi biliyoruz ki, Kızılderilileri imha etmekle görevli bu gibi tipler, ABD emperyalizminin ilk ürünleridir.

Yine Türkiye’de Kızılderili denince akla ilk gelen kabile Apaçilerdir. Bir başka deyişle, Türkiye’de Kızılderili imajı Apaçilerle ifade edilir. ABD emperyalizminin ürünleri olan TOMMİKS ve TEKSAS çizgi romanlarına göre Apaçiler vahşi, acımasız kelle avcılarıdır. Uzun yıllar, bunu hep böyle zannettik. Bunda, bir dönemin en popüler çizgi romanlarından olan  Teksas  ve  Tommiks  gibi çizgi romanların etkisi büyüktü. Mazlumu, zalim; zalimi, mazlum gibi gösteren bu gibi yayınlar, gerçekte ABD’nin kuruluşundan bu yana güttüğü emperyalizmin açık kanıtlarıdır. ABD, o zamanlardan, bu zamanlara çıtayı çok yükseltti. Şimdi, emperyalizmine kılıf uydurmak için Birleşmiş Milletler teşkilatını bile kullanır hale gelmiş bulunmakta.

Sözün özü: Kahrolsun, ABD emperyalizmi!!!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.