Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AFAD Siirt İl Müdürü Cahit Akkoyun’a Tebrik Üzerine Tebrik

Türkiye’mizde yaşanan büyük deprem felaketinin ardından sürekli deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın yanında olan AFAD Siirt İl Müdürü Cahit Akkoyun depremzedelerin en çok tanıdığı yöneticilerden biri oldu.

Türkiye'mizde yaşanan büyük deprem

6 Şubat Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ardından bölge koordinatörlüğü görevine getirilen AFAD Siirt İl Müdürü Cahit Akkoyun, aylarca bölgede üs kurdu ve depremzede vatandaşların yaralarına merhem olmak üzere ekibiyle birlikte mağdur vatandaşların yaralarını sarmaya yönelik çalışmalarda bulundu.

6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerde özellikle Adıyaman’daki başarılı hizmetleri Adıyaman Valisi Dr.Osman Varol ve Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’ın dikkatlerini çeken Akkoyun, Adıyaman Valisi tarafından plaketle ödüllendirildi.

AFAD İl Müdürü Cahit Akkoyun, merkezi Ankara’da bulunan ulusal STK’lardan KAMU-DER tarafından da yılın en başarılı müdürü seçilerek ödülünü AK Parti Bingöl Milletvekili Zeki Korkutata’nın elinden aldı. Ayrıca İlimiz Meslek odalarından Siirt Ziraat Odaları Birliği İl Koordinasyon Başkanlığı tarafından ilimizde ve deprem bölgesindeki başarılı çalışmalarından dolayı Siirt çiftçileri adına Oda Başkanı Hüseyin Günbat tarafından plaket takdim edilen Akkoyun’a, Siirt Üniversitesi Kurtalan Meslek Yüksek Okulu yönetimi tarafından da deprem bölgesindeki saha tecrübelerini hocalar ve öğrencilerle paylaşmaları nedeniyle yönetim adına Fatih Çığ tarafından plaket takdim edildi.

Siirtli hemşerilerimiz, büyük felaketin ardından aylarca Siirt dışına çıkarak evlerinden ve ailelerinden uzak kalarak, deprem bölgesinde çalışmalarda bulunan Akkoyun ve ekibinin çalışmalarından dolayı kendileriyle gurur duyduklarını dile getirerek, depremzede vatandaşlarımızın memnuniyetlerine mazhar olan Akkoyun ve ekibini kutladıklarını ifade etmektedirler.

2