REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

AH, BİZ AHMAK MÜSLÜMANLAR!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AH, BİZ AHMAK MÜSLÜMANLAR!
4-Fatih ARITÜRK( siirtgazetesi@gmail.ccccom )
20 views
20 Haziran 2018 - 13:57
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yazının başlığına bakarak hemen kızmayın. Bir Müslüman olarak yüreğim yandığından böyle bir başlık kullandığım için yine de bütün Müslüman Kardeşlerimden peşinen özür diliyorum. Ama işin özüne geleyim ve bana “AH BİZ AHMAK MÜSLÜMANLAR!” başlığını yazdıran sebepleri açıklamağa çalışayım.

Müslüman Bölgesi olan Ortadoğu sözün tam anlamıyla bir savaş ortamında. Bölgemizin Müslüman ülkelerdeki sözde Müslüman halklar birbirlerini kırmak peşinde. Libya’ya, Suriye’ye, Irak’a, Afganistan’a, Mısır’a ve diğer Müslüman ülkelerin yaşadıkları durumlara bakın. Bir taraftan onlar birbirlerini kıyasıya öldürürlerken, ABD, AB ve NATO kuvvetlerine ait uçakların da üzerlerine acımasızca ve haince bombalar yağdırdıkları günleri unutmayalım. Yani iki yönden kırılıp gidiyorlar.

Aslında bu olanlar hep ABD’nin, AB’ın ve NATO’nun oyunlarıdır. Ortadoğu’yu şekillendirmek ve daha rahat yağmalamak için önce Müslümanları birbirlerine kırdırıyorlar, sonra kendileri de kışkırttıkları tarafa (sözde halka) hava harekatlarıyla destek vererek Müslümanları katlediyorlar.

Irak’ta, Suriye’de, Mısır’da, Libya’da, Afganistan’da yaşananlar ABD’nin ve AB ülkelerinin  Müslüman ülkelerdeki petrol yataklarına ve diğer yeraltı, yerüstü zenginliklerine konmak için kurdukları tezgahlardır! Ama biz sözde Müslümanlar hala bu oyunun farkında değiliz!

Türkiye’yi de böyle bir tehlikenin beklediğini peşinen söylersek, kimseler gocunmasın. ABD’nin ve AB’ın, hatta müttefiki olduğumuz NATO’NUN ülkemizde Türk-Kürt çatışması çıkararak, aynı oyunu Türkiye’de de sergilemek istediklerinin hala farkında değil miyiz! Gidiş bu gidişken, Allah korusun kendimizi bir İÇ SAVAŞIN İÇİNDE BULURSAK hiç de şaşırmayalım. Bakın, hiçbir AB ülkesinde, Müslüman ülkelerde yaşanan iç çatışmalar ve kargaşalar var mı! Neden iç çatışmalar, huzursuzluklar, isyanlar hep halkı Müslüman ülkelerde yaşanıyor. Bu bir tesadüf mü, yoksa, birilerinin oyunları mı!

Keşke, başımızı soktuğumuz kumdan çıkarabilsek de gerçekleri görebilsek!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.