REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

AKTAY VE TAŞKIN GÖKÇEBAĞ’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AKTAY VE TAŞKIN GÖKÇEBAĞ’DA İNCELEMELERDE BULUNDU
63 views
16 Ekim 2017 - 12:05
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gökçebağ Beldesi girişinden başlayarak merkeze kadar olan yaklaşık 7 kilometrelik alanda asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Siirt Belediyesinin il genelinde sürdürdüğü yol yapım ve asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, merkeze bağlı Gökçebağ Beldesi, Siirt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarıyla yıllardır beklediği asfalt yola kavuşuyor.

Siirt Milletvekili ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı Prof. Dr. Yasin Aktay, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın ve AKP İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu ile birlikte Gökçebağ beldesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldılar.

Aktay; kayyum atanan belediyelerin hizmetlerinin halkımız tarafından memnuniyetle karşılandığını ve takdir edildiğini belirterek, “Gökçebağ Beldemizde hummalı bir çalışma var. Gökçebağ, Gökçebağ olalı böyle güzel bir hizmet görmemiştir. Siirt halkı, Gökçebağ halkı en güzel hizmetlere layıktır. Biz siyaseti insana hizmet olarak görüyoruz. Hizmet içinde hizmetin en kalite şeklini insanlarımıza ulaştırmak tan başka bir derdimiz yok. Halkımız bu hizmeti bu kaliteyi takdir ediyor. Gördüğümüz insanların yüzlerinde ki mutluluk bizlere bir ödül olarak yetiyor. Ben Sayın Belediye Başkanımız Ceyhun Dilşad Taşkın’ı canı gönülden tebrik ediyorum. Bu güzel hizmetlerin devamını diliyorum” dedi.

Siirt ve Gökçebağ Belediyeleri Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın da çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam edeceklerini belirterek, “Gökçebağ beldemizde tarihi boyunca ilk defa sıcak asfalt çalışması gerçekleştirilmiş olacak. Güzel bir çalışma, burada parkımızı vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Beldemize 5 dönüm arazi üzerine yeni bir spor kompleksi kazandırıyoruz. Futbol sahamız, kafeteryamız, gençlerimiz için bir kültür alanımız olacak. Vatandaşlarımızın kullanabilecekleri spor aletleri, kamelyalar, yeşil alan ve otoparkıyla güzel bir tesis olacak. Özellikle Asfalt çalışmasının yapımında Enerji Bakanlığımıza, Sayın Milletvekilimiz Yasin Aktay’a, Sayın Valimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Heyet daha sonra Siirt Belediyesi tarafından yapımları devam eden 17 adet Spor tesislerinde incelemelerde bulundular.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.