Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Alışverişlerde 170 Binden Fazla Kişi İndirimleri Cimri İle Yakaladı!

Gelişen teknoloji alışverişlerde indirimleri yakalama imkânı da sunuyor.  Türkiye’nin online alışveriş rehberi Cimri, 2024 yılının ilk üç ayında 170 binden fazla kişinin ‘fiyat alarmı’ özelliği ile aradığı ürünlerdeki indirimlerden haberdar olduğunu açıkladı.

Gelişen teknoloji alışverişlerde indirimleri

 Yüzlerce satıcıdaki milyonlarca ürünün bulunduğu geniş bir kataloğa sahip olan Cimri, kullanıcılarının indirim ve kampanyalardan en hızlı şekilde haberdar olabilmeleri için hayata geçirdiği fiyat alarmı özelliği; 2024 yılının ilk çeyreğinde 170 bin tüketici tarafından kullanıldı.

Cimri’nin mobil uygulaması üzerinden sunduğu fiyat alarmı özelliği sayesinde kullanıcılar bilgi almak istedikleri ürünlerle ilgili indirim ve kampanya fırsatlarından anında haberdar olabiliyorlar. Fiyat alarmından gelen bildirimler ile kullanıcılar hem istedikleri ürünlere en uygun fiyata ulaşabiliyor hem de kampanyaları ve indirimleri kaçırmıyor.  Bunun yanı sıra Cimri hazırladığı e-bültenler ile de kullanıcıları indirimli ve yeni ürünler ile ilgili düzenli olarak bilgilendiriyor