Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Antrenörlüğünü Ekrem Kurt’un Yaptığı Siirt İl Özel İdare U-15 Futbol Takımı Göz Kamaştırıyor

Siirt’ten 4 Futbolcumuz Fenerbahçe’nin Kampına Gönderildi

Siirt’ten 4 Futbolcumuz Fenerbahçe’nin

Siirt İl Özel İdare U-15 takımında mücevher var. Geçtiğimiz günlerde 1158 takım arasından ilk 4 takım arasına giren futbolcular arasından 4 futbolcu Fenerbahçe Spor Kulübünün kampına davet edildi.

Siirt İl Özel İdare U-15 futbol takımı antrenörü Ekrem Kurt, 6 yaş grubunda toplam 150 öğrenci olduğunu ve bu futbolcuların tamamının oldukça yetenekli ve potansiyelli olduklarını belirtti.

Kurt, biz 4 senedir yaşadığımız bütün olumsuzluklara rağmen, hiç pes etmedik ve çocuklarımızın arkasında durduk. Bizi mutlu eden kazanılmış kupalarla birlikte şimdi de Türkiye’nin en iyi kulüplerinden biri olan Fenerbahçe Spor Kulübünün altyapımızdan 4 futbolcumuzu talep etmesi oldu. Osman Olgaç, Emirhan Taşkın, Musa Batur ve Veysel Guldetik Fenerbahçe U-15 takımı ile antrenmanlara çıkmaya başladılar ve şu an Beşiktaş, Konya, Antalya, Göztepe, Buca, Erzurum ve Amed takımları da bizden futbolcu talep ediyorlar. İlerleyen günlerde çok daha güzel haberler alınacağına olan inancım tamdır diye konuştu.

Fenerbahçe Spor Kulübü U-15 takımımızı yakın takibe alırken, her sene takımımızın altyapısını mercek altına alacağı ve beğendiği futbolcularımızı denemek üzere kendi kamplarında değerlendireceği öğrenildi. Siirtli hemşerilerimiz Fenerbahçe gibi büyük bir takımın Siirt’in altyapısını yakın takibe almasının çok önemli olduğunu belirtirlerken, Ekrem Kurt hocanın genç futbolcular için çok büyük bir şans olduğunu da sözlerine eklediler.

1 2 3 4 5