Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aralarında Siirt’in de Bulunduğu 3 İl’in Emniyet Müdürü Değişti

20 İL’E VALİ YARDIMCSI, 127 İLÇEYE YENİ KAYMAKAM ATAMKALARI YAPILDI

20 İL’E VALİ YARDIMCSI,

3 şehrin emniyet müdürü, 127 ilçenin kaymakamı ve 20 vali yardımcısı değişti. Adana, Iğdır ve Siirt’e yeni emniyet müdürü, 20 ile yeni vali yardımcısı ve 127 ilçeye yeni kaymakam atanmasına ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan karara göre, Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci görevden alınırken yerine Ahmet Hakan Arıkan, Iğdır İl Emniyet Müdürü Oğuzhan Yonca görevden alınırken yerine Erden Sakarya ve Siirt İl Emniyet Müdürü Hakan Yıldırımoğlu görevden alınırken yerine Necmettin Öztürk atandı.

Karara göre ayrıca 127 ilin kaymakamı ve 20 ilin vali yardımcısı değişti. Söz konusu atama kararları 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3. Maddeleri gereğince yapıldı.

Resmi Gazete’de yayımlanan bir diğer atama kararına göre de Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğüne ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Yalçın Aydin getirildi.

Siirt Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk Kimdir?

Resmi gazetede yayımlanan karar ile Siirt Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Necmettin Öztürk, daha önce İstanbul Esenler Emniyet Müdür Yardımcılığı, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü yardımcılığı görevlerini yürütmüştür. Ayrıntılı bilgi daha sonra paylaşılacaktır.