REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi, Bölgede Araştırmalarına Devam Ediyor  

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi, Bölgede Araştırmalarına Devam Ediyor  
78 views
09 Ekim 2018 - 10:37
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi, 2011 yılında Siirt’te kuruldu. Şirketin Genel Müdürü Sadık Özer de Siirtlidir. Siirt merkezli kurulan ve Siirt, Batman, Mardin ve Diyarbakır illeri başta olmak üzere Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ve diğer illerde bilimsel yöntem ve tekniklerle sosyal araştırmalar, siyasal araştırmalar, yerel yönetim araştırmaları, pazar araştırmaları ve memnuniyet araştırmaları gerçekleştiren şirket, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde ve diğer illerde saha ağı geniş tecrübeli araştırmacıları, saha koordinatörleri ve anketörleriyle Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma, bölgede tüm hızıyla profesyonel hizmet vermeye devam ediyor.

(ASIR PİYASA KAMUOYU ARAŞTIRMA ŞİRKETİ, GENEL MÜDÜRÜ SADIK ÖZER)

Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi’nin çalışmaları ile ilgili bilgi veren Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi Genel Müdürü Sadık Özer: “Biz uzun yıllardır araştırma sektöründeyiz. Bu alanda tecrübeliyiz. Bölgenin sosyolojik yapısını iyi biliyoruz. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere birçok ilde ve alanda araştırma hizmeti vermekteyiz. Araştırma hizmetlerimizi; Sosyal araştırmalar, siyasal araştırmalar, yerel yönetim araştırmaları, pazar araştırmaları, memnuniyet araştırmaları ve gizli müşteri araştırmaları şeklinde sıralayabiliriz. Bizim Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde sürekli çalıştırdığımız, tecrübeli ve bu alanda kendini yetiştirmiş anketörlerimiz bulunmaktadır. Araştırmalarımız başladığında her bir anketör grubumuzun başında saha koordinatörlerimizi görevlendiriyoruz. Tabi bütün araştırma kadromuzla beraber sahada oluyoruz. Bizim için temel ilke müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir. Araştırmalarımızı yürüten uzman bir araştırmacı kadromuz var. Araştırmacı kadromuzda bulunan sosyologlarımızla birlikte sahadan elde ettiğimiz verileri analiz edip raporlaştırarak müşterilerimize en doğru ve objektif bir şekilde çözüm önerileri ile birlikte yazılı ve görsel olarak raporlar sunuyoruz. Sahadan elde ettiğimiz veriler doğrultusunda müşterilerimizle birlikte ortak hareket ediyoruz. Sorunların çözüme kavuşturulması, memnuniyetin artırılması, kurumsal itibarın sağlanması,  stratejilerin belirlenmesi gibi kısaca en iyi hizmeti sunmak için müşterilerimizin her zaman yanındayız. Gerçekleştirdiğimiz araştırmalarla bölgemizdeki özel ve kamu kurum ve kuruluşlarına profesyonel bir hizmet vermenin gurur ve heyecanını yaşıyoruz”

“VATANDAŞ MEMNUNİYETİ ÖLÇÜMLEME ARAŞTIRMALARI İLE YEREL SEÇİM ÖNCESİ BELEDİYELERİMİZE ÖNEMLİ VERİLER ELDE EDİYORUZ”  

Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi olarak bölgede “Belediye Hizmetleri Vatandaş Memnuniyeti Ölçümleme Araştırmaları” gerçekleştiriyoruz. Vatandaş memnuniyeti ölçümleme araştırmaları ile yerel seçim öncesi belediyelerimize önemli veriler elde ediyoruz. Vatandaş Memnuniyet Ölçümleme Araştırmaları ile yerel seçim öncesi belediyelerimizin vatandaşlara yönelik gerçekleştirdikleri hizmetlerin kalitesini ölçümlüyor, belediye başkanlarımızın vatandaşlar nezdindeki imajı, mevcut oy oranları, yerel seçimlerde vatandaşların kendilerini destekleme durumu, belediyelerimiz tarafından gerçekleştirilen hangi hizmetlerde sıkıntılar olduğu,  vatandaşlarımızın belediyelerimizden istek, beklenti ve önerilerinin neler olduğunu tespit ediyor, yerel seçim öncesi belediyelerimiz için yol haritası niteliğinde önemli veriler elde diyoruz. Yerel yönetim araştırmaları kapsamında; yerel seçim araştırmaları, siyasi parti araştırmaları, aday araştırmaları, hizmet kalitesi ölçümleme araştırmaları, belediye hizmetleri vatandaş memnuniyeti ölçümleme araştırmaları, vatandaş istek, beklenti ve öneri tespit araştırmaları gibi araştırmalar gerçekleştiriyoruz. Ayrıca siyasi araştırmalarımız kapsamında seçimlerde aday olan ya da aday olmayı planlayan kişiler için seçim stratejileri belirleyecek fikirleri, seçim kampanyalarını, siyasi söylemlerini ve projelerinin etkililik durumunu siyasi araştırmalarımızla tespit ediyoruz.

 “ANKETÖRLERİMİZLE BİRLİKTE ARAŞTIRMAMIZ SONUÇLANINCAYA KADAR SAHADAYIZ”

Şirket olarak gerçekleştirdiğimiz araştırmalarda sahadaki verileri sağlıklı bir şekilde elde etmek ve müşterilerimize en doğru ve tarafsız verileri tespit etmek için sosyologlarımız, saha koordinatörlerimiz ve anketörlerimizle birlikte sahadayız. Sahadan en doğru ve tarafsız bir şekilde veri elde etmek için farklı metotlarla verilerin kalite kontrollerini de gerçekleştiriyoruz. Bizim için sahadan en doğru ve tarafsız verileri elde etmek temel amaç olduğu için bu temel ilkemizi saha çalışmalarımıza uyguluyoruz.

ASIR PİYASA KAMUOYU ARAŞTIRMA ŞİRKETİ OLARAK DAHA İYİ VE PROFESYONEL BİR ARAŞTIRMA HİZMETİ MİSYONUYLA YOLA ÇIKTIK,
EN İYİ ARAŞTIRMA HİZMETİ VİZYONUNA EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ  

Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi’nde araştırmacı olarak çalışan Sosyolog Taner Günce, Batmanlı olup Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezundur. Araştırma sektöründe araştırmacı kimliğiyle bölgede bilimsel araştırmalar gerçekleştiren ve toplumsal faydaya yönelik sosyolojik köşe yazıları yazan Taner Günce, Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi’nde gerçekleştiren araştırmaları yürütmektedir.

 (ASIR PİYASA KAMUOYU ARAŞTIRMA ŞİRKETİ, ARAŞTIRMACI SOSYOLOG TANER GÜNCE)

Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi tarafından gerçekleştirilen araştırmaları yürüten Taner Günce konu ile ilgili şu değerlendirmelerde bulundu: “Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi olarak, bilimsel araştırmalar gerçekleştiriyoruz. Bilimsel araştırmalar, toplumsal değişme sürecinde ilgili kamu kurum ve kuruluşları için gelecekle ilgili çıkarımlarda bulunacak fikirlerle birlikte toplumda etkili olan faktörlere yönelik öngörü sağlamaktadır. Gerçekleştirilen bilimsel araştırmalarla toplumsal sorunlar ortaya çıkmadan önce tespit edilir, sorunun kaynağına inilerek tespit edilen veriler doğrultusunda atılması gereken adımlar önceden atılır mevcut sorunların çözüme kavuşturulmasına yönelik etkili stratejiler geliştirilir. Bilimsel yöntem ve tekniklerle gerçekleştirdiğimiz araştırmalarla yol haritası niteliğinde müşterilerimizin stratejik adım atmalarını sağlayacak şekilde veriler elde edip, bu verileri istatistiksel olarak analiz edip raporlaştırıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz araştırmalarla sahadan elde ettiğimiz veriler doğrultusunda hazırladığımız raporlar; performans programlarının belirlenmesi, stratejik planların oluşturulması, eğitim programlarının hazırlanması, süreçlerin iyileştirilmesi, yeni destek mekanizmalarının hayata geçirilmesi, değerlendirme toplantıları ile kalite göstergelerini belirlemeye, geleceğe yönelik atılacak adımlara, sosyal projelere, hizmet kalitesinin artırılarak memnuniyetin oluşturulmasına, daha iyi hizmet gerçekleştirmeye yönelik atılacak stratejik adımlara veri teşkil etmektedir.  

“BİLİMSEL ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİYLE SAHADAN VERİ ELDE EDİYORUZ”

Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi olarak, gerçekleştireceğimiz araştırmalarda nicel ve nitel yöntemlerle; anket, derinlemesine görüşme, odak grup görüşmeleri, gözlem gibi tekniklerle sahadan veri elde ediyoruz. Sosyal araştırmalarımızda daha derinlemesine veriler elde etmek ve çözüm önerilerini sağlam temeller üzerine inşa etmek için anket, derinlemesine görüşme ve odak grup görüşmeleri gibi birden fazla araştırma tekniklerini aynı araştırmada faydalanma durumumuz oluyor. Bizim için önemli olan sahadan sağlıklı veriler elde etmek ve tespit edilen sorunlara çözüm önerileri sunarak sorunları gidermeye yönelik stratejik adımlara veri sağlamak olduğu için elimizden gelenin en iyisini ortaya koyuyoruz.

“ARAŞTIRMALARIMIZDA SAHADAN ELDE ETTİĞİMİZ VERİLER DOĞRULTUSUNDA AYRINTILI RAPORLAR HAZIRLIYORUZ”

Araştırma Şirketi olarak temel ilkemiz, profesyonel bir araştırma hizmeti anlayışıyla sahadan sağlıklı veriler elde etmek ve tespit edilen veriler doğrultusunda sorunların çözüme kavuşturulmasına yönelik stratejik adımlara veri sağlamak, memnuniyeti artırmak, kurumsal itibar sağlamak ve stratejiler belirlemektir. Bu temel ilke doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz araştırmalar ile sahadan elde ettiğimiz veriler doğrultusunda ayrıntılı raporlar hazırlayarak, çözüm önerileri ile birlikte yazılı ve görsel olarak müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz araştırmalarda sahadan elde ettiğimiz verileri analiz ederken, farklı değişkenler arasında ilişkiyi test edecek şekilde analizler gerçekleştirip, ihtiyaca dayalı çok yönlü raporlar hazırlıyoruz. Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi olarak “Daha iyi ve profesyonel bir araştırma hizmeti misyonuyla yola çıktık, en iyi araştırma hizmeti vizyonuna emin adımlarla yürüyoruz”     

 ADRES: 

1.Adres :  Koopteratif Mahallesi 1727. sokak
Birlik Apt. No: 22 /7 Merkez / SİİRT

Telefon 1: 0541 311 07 54
Telefon 2: 0541 962 26 16
E Posta : 
bilgi@asirarastirma.com
Web Site : 
www.asirarastirma.com

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.