Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Fatih ARITÜRK
Fatih ARITÜRK

ATATÜRK İÇİN  (DİKTATÖRDÜ) DİYENLER!

Mustafa Kemal ATATÜRK, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanıdır. Aynı zamanda, vatan topraklarını düşmanların istilasından kurtarmak ve Cumhuriyeti kurmak için yeddi düvele karşı savaşmış bir kahramandır. 20. Yüzyılın en büyük liderlerinden biri, hatta en büyüğüdür! Atatürk’ün büyüklüğü, Birleşmiş Milletler Genel Kurulunca da tescil edilmiştir.

Cumhuriyetin kuruluş tarihi olan 29 Ekim 1923’ten, ebediyete intikal tarihi olan 10 Kasım 1938’e kadar  Cumhurbaşkanı olarak milletine hizmet etmiş, muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için var gücüyle çalışmış ve bunda da muvaffak olmuştur.

ATATÜRK’E (EBEDİ ŞEF) unvanının verildiği, tarihi bir gerçektir. O, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ve EBEDİ ŞEFİ unvanına layık tek Cumhurbaşkanıdır. Bugün için de hala EBEDİ ŞEFLİK payesine sahiptir. Türkiye cumhuriyeti var oldukça da bu ülkenin TEK EBEDİ ŞEFİ’DİR! Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş harcında hiçbir emekleri olmayanlar bile, kurduğu Cumhuriyet sayesinde Cumhurbaşkanı olurlarken, ATATÜRK için (DİKTATÖR) tanımlaması yapan edepsizlerin bulunduğunu hep duyarız! Ne hikmetse, ATATÜRK’E HAKARET NİTELİĞİ TAŞIYAN BU EDEPSİZLER HAKKINDA BUGÜNE KADAR ARAŞTIRMA, SORUŞTURMA AÇILDIĞINI NE DUYDUK, NE İŞİTTİK!

Bugün böyle bir yazıyı kaleme almak gereğini neden duyduk derseniz, açıklık getirelim. Galatasaray – Fenerbahçe derbi karşılaşması Suudi Arabistan’da yapılacakken, Suudi yetkililerin, takımların üzerlerinde ATATÜRK resmi bulunan formalarla sahaya çıkmalarına izin verilmemiş ve karşılaşma iptal edilerek, takımlar Türkiye’ye dönmüşlerdi. Derbi maçının ATATÜRK’e duyulan sevgi sebebiyle iptal edilmesi, vatandaşların kahir ekseriyeti tarafından memnuniyetle karşılanırken, kimi edepsizlerin de ATATÜRK’ÜN DİKTATÖR OLDUĞUNU İMA EDER ŞEKİLDE KONUŞTUKLARINI, YAZILAR YAZDIKLARINI GÖRDÜK.

Atatürk, ebediyete intikalinden 85 YIL SONRA bile yine bu milletin gönlünde EBEDİ ŞEF olarak kabul görüyorsa, diktatörlük bu işin neresinde!

Hem ATATÜRK, gerçekten diktatör idiyse, böyle diktatörlere can kurban!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER