Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bartın Gazetesi’nde  “TAŞLAMA” Sütunumuza Yorum

Türkiye’de yayınını sürdüren EN ESKİ MEVKUTE konumundaki (BARTIN GAZETESİ), zaman-zaman Ahmet ARITÜRK’E ait TAŞLAMALARA da sütunlarında yer vermektedir.

Türkiye’de yayınını sürdüren EN

Merhum İ. CEMAL ALİŞ (Bartın Belediye Başkanlığı ve VI. Dönem Sinop Milletvekilliği yapmıştır)tarafından 6 Eylül 1924 tarihinde yayın hayatına giren ASAR-I ATİKA KONUMUNDAKİ BU ASIRLIK GAZETENİN Sahipliğini Kurucusunun saygıdeğer Oğlu ESEN ALİŞ devam ettirmektedir.

BARTIN GAZETESİNDE, Gazeteniz SİİRT’İN TAŞLAMA sütunuyla ilgili   yayımlanan yorumu  okuyucularımızın dikkatlerine sunuyor,bu vesile ile iltifatlarından dolayı değerli meslektaşımız Esen ALİŞ’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

İşte BARTIN GAZETESİNDE Ahmet ARITÜRK’ünTAŞLAMALARI ile ilgili yapılan yorum:

HAŞLAMA VE TAŞLAMA

Siirt Gazetesinde Halk Şairi Ahmet ARITÜRK’ÜN siyasilere önemli uyarılar ve mesajlar içeren çok güzel TAŞLAMALARI var. BARTIN GAZETESİ  bu taşlamalara önem veriyor, yer veriyor. Ahmed Abi öyle dörtlükler patlatıyor ki bunlardan bir demeti önceki sayıda makalemin altındaydı. Destansı dörtlüklerle eleştirel gazeteciliğin en güzel örneklerinden birini veriyor. Değerli Gazeteci büyüğümüz hadi bu dörtlük de benden olsun:

ALTTA TAŞLAMA

ÜSTTE HAŞLAMA

DERS ALDA BÜYÜKLÜK TASLAMA

DİKKAT ET DE DUVARA TOSLAMA!