Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BBP Seçim Bürosu Açılışında Konuşan Olgaç; “Hizmetsiz Geçen Yılları Telafi Edeceğiz”

Büyük Birlik Partisi Siirt İl Başkanlığının seçim bürosu açıldı.

Büyük Birlik Partisi Siirt

Kooperatif Mahallesindeki büronun açılışına katılan AK Parti ve Cumhur ittifakı adayı Av.Ekrem Olgaç, Siirt’in belediyecilikte yeterli hizmeti alamadığını belirterek, hayırlısı ile 1 Nisan’dan sonra geceli gündüzlü bir çalışma ile bunu telafi edeceklerini söyledi.

Keçiören Parkındaki büronun açılışında konuşan BBP Siirt İl Başkanı Bahaddin Mergen ise, Cumhur ittifakının bir bileşeni olarak Av .Ekrem Olgaç’a sonsuz güvenleri olduğunu belirterek; “ 31 Mart’ta yapılacak olan yerel yönetimler seçimlerinde Cumhur ittifakının adayı olan Sayın Ekrem Olgaç’a sonsuz güvenimiz var. Seçim gününe kadar aralıksız bir çalışma ile yeni dönemde başkan olması için çalışacağız. 1 Nisan’dan itibaren Siirt’i güzel ve parlak bir dönemin beklediğine inanıyoruz” dedi.

Belediye Başkan Adayı Av.Olgaç, Siirt’in son 15 yıldır belediyecilik alanında yeterli hizmeti alamadığını belirterek, “Sizlerin desteğiyle  1 Nisan’dan itibaren Siirt’e 7/24 hizmete başlayacağım. Siirt’in belediyecilik alanındaki hizmet açığını telafi edeceğiz” dedi.  Olgaç, tüm Siirtlilerin desteğini beklediklerini de sözlerine ekledi.

Açılışa AK Parti Siirt İl Başkanı Av.Bahri Caner Özturan ve BBP’ne  gönül vermiş kalabalık bir grup katıldı.