Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BBP Siirt İl Başkanlığı Şehrimizin Sorunlarını Tespit Etti ve Rapor Hazırladı

Büyük Birlik Partisi Siirt İl Başkanlığınca, ilimizde yaşanan sorunlara karşılık çözüm önerileri içeren kapsamlı bir rapor hazırlandı. Rapor Genel Başkan Mustafa Destici aracılığıyla başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ilgili bakanlara sunulacak.

Büyük Birlik Partisi Siirt

İl Başkanı Bahaddin Mergen, yaptığı açıklamada raporun konunun uzmanları ve toplumun çeşitli kesimleri ile görüşülerek hazırlandığını belirtti.
Raporun geçtiğimiz haftalarda Siirt’i ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut’un talimatları doğrultusunda hazırlandığını belirten Mergen: “Kadim bir şehir olan Siirt’te birçok sorun yaşanmaktadır. Genel Başkan Yardımcımız sayın Uğur Bulut beyin talimatlarıyla, konunun uzmanları ve toplumun çeşitli kesimleri ile görüşülerek istihdamdan ulaşıma kadar çok sayıda sorun tespit edildi  ve bu sorunların çözümüne ilişkin çok kapsamlı bir rapor hazırlandı. Bu rapor, Genel Başkanımız sayın Mustafa Destici bey aracılığıyla sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, bakanlara ve diğer yetkililere sunulacak” dedi.

Mer