Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Fatih ARITÜRK
Fatih ARITÜRK

BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA!

Beraber yürüdük biz bu yollarda, beraber nemalandık haraçlarda, mezatlarda! Askerlere, gazetecilere, yazarlara karşı kurulan tüm kumpaslarda, bize her şey sizi anımsatıyor!!!

Ergenekon’u, Balyoz’u, Poyraz köyü birlikte kotarmadık mı! Kozmik odaları girmek için birlikte  planlar yapmadık mı!

Beraber dinlemedik mi muhalifleri, böcekleri birlikte koymadık mı! İmam Hatip Liselerini, camileri birlikte açmadık mı!

Beraber bölüşmedik mi tüm makamları, beraber yürütmedik mi, tayinleri, kadroları! Satılan yeşil alanları, gazeteleri, televizyonları! Özelleştirme adı altında düzenlenen oyunları, beraber kotarmadık mı tüm yalanları, birlikte oynamadık mı bütün bu oyunları!!!

Beraber kullanmadık mı, hacıları, hocaları, türbanlı bacıları! Bu millete beraber yaşatmadık mı tüm bu acıları! Beraber gittiğimiz umreleri,  hacları ne de çabuk unuttunuz!

Beraber işletmedik mi tarikatları, şıhları, dervişleri, yobazları! Anımsayın birlikte çektiğimiz nutukları, imam nikâhıyla aldığımız ikinci, üçüncü karıları, unutmayın, anımsayın bütün bunları!

Beraber vermedik mi KPSS, ÖSYS ve benzer kopyaları, beraber kotarmadık mı gülünç sözlü sınavları, takdirnameleri, ikramiyeleri, plâketleri, harçlıkları, lüks arabaları, yatları, katları, yurt dışı gezileri, ne çabuk unuttunuz, bütün bunları!

Ne tez unuttunuz ihaleleri, has bahçede beraber derdiğimiz gülleri, laleleri! Milletin avam tabakasından yükselen naleleri, birlikte duymazdan gelmedik mi!

Kıyak işlerde bir parti, bir de cemaat kimliği sormadık mı! İşleri kardeşçe kotarmadık mı, nice destanları birlikte yazdık mı, bir şey istediniz de vermedik mi! Yetti, gayri yetti el insaf artık!

Ne oldu da böyle küstünüz bize, her ne istendiyse vermişken size! Biz yedik de, yedirmedik mi! 17 Aralık’ta kusturdunuz her ne yedikse! Kutular, saatler, elbiseler, çikolatalar almışız! Biz ki bu yollarda beraber ıslanmışız! Oysa Devletin malı deniz, yeterdi bize de, size de! Son pişmanlık fayda vermez yine de!

Artık çıkarmışız kılıcı kından, ininize gireceğiz, şüphe yok bundan! Biz Ankara’dan, siz Pensilvanya’dan savaş devam ediyor, zorlu bir savaştır bu!

Hoca için çıkardık mı, kırmızı bülten, işte o zaman hapı yuttunuz hepten! Bize malum olur, işler gaipten, savulun gafiller, korkun Mehdi’den! Hoca kim oluyor, bu ordu, İmam’ın ordusu!!!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER