Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Ayhan MERGEN
Ayhan MERGEN

BİÇİLMİŞ KAFTAN İRFAN TEKİN

Siirt Kültür ve Turizm Müdürlüğüne İrfan Tekin atandı.. Bu atama kamuoyunda son yılların en isabetli ataması olarak görüldü.. Siirt kültür ve turizm alanlarında tam bir  aysberg yani buz dağı konumunda.. Tıpkı buz dağı gibi var olan potansiyelinin çok az bir bölümü görünüyor.. Bu zenginliğimiz bugüne kadar çok değişik bazı nedenlerden dolayı ortaya çıkarılamadı.. Ancak bölgemizde yaşanan olumsuz olayların yok olma derecesine inmesi ile birlikte bu zenginliklerimizin ortaya çıkarılmasının ve gerçek anlamda ilimizin tanıtımı için zaman geldi geçiyor.

İşte İrfan Tekin böyle bir ortamda göreve başlıyor ve çok önemli bir  makama oturuyor.. İrfan Tekin’i yakından tanıyan biri olarak onun bu işin üstesinden gelebileceğine yönelik çok büyük umutlar taşıyorum.

Çünkü Tekin, merkezi ve köyleri ile birlikte Siirt’in her yanını bilen ve tarihinden kültürüne kadar her yönü hakkında bilgi sahibi olan bir insan.. Bunların da ötesinde tam bir enformasyon insanı.. Herkesi tanıyan ve sıcak iletişim kurabilen bir insan.. Bu iki özelliğini bir arada düşündüğümüzde, Tekin bu görev için biçilmiş kaftan tanımlamasını hak ediyor.

Tekin’in hazırlayacağı bir program dahilinde bu alandaki sorunları tek-tek çözeceğine, başta müzeye kavuşmamız olmak üzere, birçok kazanımları gerçekleştireceğine ve en kısa zamanda bu müdürlüğümüzü harekete geçireceğine, ilimizin potansiyelinin yalnız ülkemiz değil, bütün dünyanın beğenisine sunacağına inanıyor ve bekliyorum.

Özetle İrfan Tekin bu görev için biçilmiş kaftan.. Çok işler başaracağına inanıyorum, ancak tabii ki bütün bunların olması için de hepimizin ona destek olması şart.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER