Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bilecik Valisinden Gülümseten ‘Kar Tatili’ Paylaşımı!

Bilecik Valisi hemşerimiz Şefik Aygöl, kent genelinde etkili olan kar yağışının ardından sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Kar yağışına karşı alınan önlemleri ve yapılan çalışmaları paylaşan Aygöl’ün mesajındaki “Nedense öğrencilerimizden tatil talep mesajları alamıyoruz” sözleri ise görenleri gülümsetti.

Bilecik Valisi hemşerimiz Şefik

Bilecik ve ilçelerinde dün gece yarısı başlayan kar yağışı, kenti etkisi altına aldı. Kent merkezi ve ilçelerde vatandaşlar sabah karla kaplı sokaklara uyanırken, Bilecik Valisi Şefik Aygöl sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

‘NEDENSE ÖĞRENCİLERİMİZDEN

TATİL TALEP MESAJLARI ALAMIYORUZ’

Aygöl paylaşımında, “Bilecik ve ilçelerinde gece yarısından sonra başlayan kar yağışı devam etmektedir. İl özel idaresi, karayolları ve belediye ekiplerimiz teyakkuz halindeler. Şehrimizin ana yolları açık olup yüksek kesimlerde ve bazı köy yollarımız kapalı durumda. İhtiyaç halinde ve yağışın durumuna göre ekiplerimiz müdahale edeceklerdir. Nedense öğrencilerimizden tatil talep mesajları alamıyoruz. Öğrencilerimize sağlıkla iyi tatiller diliyorum” ifadelerini kullandı.

Aygöl’ün gülümseten paylaşımı, sosyal medyada gündem oldu.

Sss