REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

BİZLERİ UNUTMADILAR!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BİZLERİ UNUTMADILAR!
3-Yusuf Salih ARITÜRK( siirtgazetesi@gmail.ccom )
1 views
10 Ocak 2018 - 13:18
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bugün 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü ve Belediye Başkanımız Sayın Ceyhun Dilşad Taşkın, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çalışan gazetecileri unutmayarak onurlandırdı. London Cafe’de basın mensupları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Taşkın’ın, davete icabet edildiği için teşekkür ettiğini ve kahvaltından sonra yaptığı uzun konuşmasında Belediyemizin gerçekleştirdiği hizmetleri dile getirdiğini, gazeteniz Siirt adına toplantıya katılan büyüklerimden öğrendim.

Davet edildiğim toplantıya büyüklerimin izleyecek olması nedeniyle katılmadım ve toplantı sonrasında kendilerinden edindiğim bilgiye göre Sayın Taşkın, gerçekleştirilen hizmetlerin yanı sıra bu yıl da arzulanan önemli hizmetleri yerine getirmenin gayreti içinde olacaklarına vurgu yaparak kendisine yöneltilen soruları samimiyetle yanıtladı ve toplantı bittikten sonra mensuplarımıza tablet hediye ederek uğurladı.

Belediyemizin gerçekleştirdiği çalışmaları sütunlarımızdan aktarırken, halkımızın önemli kurumdan olan beklentilerine de dikkat çekiyoruz ve teşekkürle ifade edeyim ki, Belediye Başkanlığı görevini yürütmekte olan Vali Yardımcılarımızdan Ceyhun Dilşad Taşkın, dile getirilen sorunlara eğilerek çözmeye gayret ediyor.  Belediye hizmetleri, günümüzde devlet yatırımlarından daha çok önem taşımaktadır ve bu nedenle ilimizin sorunlarına çözüm aramakla yükümlü olanların bu kurumumuza daha iyi hizmet verebilmesi için destek vermelerinin kaçınılmazlık arz ettiğini vurgulamak isterim.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bizleri unutmayan Sayın Taşkın’ın yanı sıra, başkaları da bu günümüzde bizleri yalnız bırakmadılar. İçişleri Bakanlığı Müşaviri hemşerimiz Fevzi Sevgili, AKP Siirt İl Başkanı değerli hemşerimiz Fuat Özgür Çalapkulu ve beraberindeki partililer, HÜDA-PAR Siirt İl Başkanı Behcet Sevgili  ve partililer, HAK-İŞ Sendikası Başkan ve üyeleri yazıhaneye gelmek suretiyle günümüzü kutlayanlardandı. Çok sayıda okur ve hemşerimizin de bizleri telefonla arayarak ve sosyal medya üzerinden tebrik etmelerinden duygulandığımı vurgulamak isterim. Bizleri günümüz nedeniyle unutmayarak onurlandıran Belediye Başkanımız Sayın Ceyhun Dilşad Taşkın, İçişleri Bakanlığı Müşaviri hemşerimiz Sayın Fevzi Sevgili, AKP Siirt İl Başkanı Sayın Fuat Özgür Çalapkulu, HÜDA-PAR Siirt İl Başkanı Sayın Behcet Sevgili, HAK-İŞ Sendikası Başkanı Sayın Selim İlbaş ve telefonla arayan sosyal medya üzerinden günümüzü kutlayan  tüm kadirbilir okur ve hemşerilerime teşekkür ediyor, kendilerinden aldığımız güçle sorun ve beklentileri bundan böyle de seslendirmeyi sürdüreceğimizi belirtiyorum. Sağ olun, günümüzde bizi unutmayanlar!.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.