Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Yusuf Salih ARITÜRK
Yusuf Salih ARITÜRK

BOP PROJESİ YOLUNDA!

Bizim İslamcı ve şeriatçı yurttaşlarımız, İsrail’in her saldırısından, katliamından sonra protesto gösterileri yaparlar.. Kahrolsun İsrail diye sokaklarda yürürler.. Tabii ki İsrail kurulduğu günden beri hiçbir protestodan etkilenmeden kahrolmaz ve yoluna devam eder.

İsrail zaten hiçbir şeyi de gizli yapmıyor.. Bu bölgenin tamamını işgal edeceğini sürekli söylüyor.. Yetmiyor, bizim dinimizin, tanrımızın bize vaat ettiği her yeri ele geçireceğiz diyor ki, vaat edilen bu topraklar Ortadoğu’nun büyük kısmı olup, Türkiye’nin de üçte birini kapsıyor.

BOP projesi bunun için yürürlüğe konmuştu.. Buraya ulaşmak için evvela Kürtler ayartıldı.. Ortadoğu’da silahlı örgütler, Kürtçü ve Şeriatçı tarikatlar/cemaatler kurduruldu.. Bu silahlı Kürt/İslam şeriatçısı örgütlerle Ortadoğu’yu işgal etmeye başladı.. PYD, YPG ve PKK’yı kurup yönetti.

Bunlar büyük İsrail için çalışan silahlı örgütler ve ordulardı.

Bu siyasetle İsrail, ABD aracılığıyla Irak’ı ele geçirirken, sizlerse Müslüman Irak’ı savunmak yerine ABD’yi ve İsrail politikalarını desteklediniz.. ABD ve İsrail ikilisinin 2 milyon Müslüman Irak’lıyı öldürmesini desteklediniz.

İsrail adına çalışan örgütler Suriye’ye saldırıp yüz binlerce Müslüman Türkmeni öldürürken, siz Suriye’yi değil, yine işgalci İsrail’i desteklediniz.

İşgal ve istila kolaylaşsın diye milyonlarca Suriyeliyi Türkiye’ye taşıdılar ve siz buna da hayır demediniz.. Suriye topraklarını da İsrail adına çalışan Kürt silahlı güçlerine teslim ettiler.

Suriye’li, Irak’lı Türkmenlerin topraklarına kukla Kürt devletçikleri kurdular ve siz işgalcileri desteklediniz.. Bu şekilde yaşasın büyük İsrail demiş oldunuz.

İsrail, Türkiye’de doğal tohum kullanmayı yasaklatarak, benden sahte, kısır tohum alacaksınız dedi kabul ettiniz ve üstelik bunun için yasa çıkardınız.. Allah’ın yarattığı doğal tohumu kullanmak yasak, sadece İsrail’in kısır tohumlarını satın alıp kullanacaksınız dediler, buna isyan etmediniz ve yaşasın İsrail demiş oldunuz.

Nitekim eski AK Parti MKYK üyesi ve işadamı Siirtli hemşerimiz Ethem Sancak, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde düzenlenen ‘Türkiye’nin güvenliği ve NATO’ konferansında itiraf gibi açıklamalarda bulunarak; “Biz Amerikan’ın desteğiyle iktidara geldik” ifadelerini net ve doğru bir şekilde kullandı.

Türkiye’mizde hükümetler kurulurken, İsrail’in onayı alınmadan iktidar olunamayacağını öğrenemediniz gitti.. ABD’nin bizim hükümetleri kurarken, ilk emri “İsrail’in güvenliğini sağlayacaksınız, İsrail menfaati aleyhine hiçbir şey yapmayacaksınız” emridir.

Bunu biliyorsunuz, hükümetlerimiz tüm Ortadoğu politikalarını ve Türkiye iç politikalarını İsrail menfaatlerine göre düzenliyorlar.. Fethullah şarlatanı da buna uygun icraatlar yaptı ve gitti.. Hiç ses çıkarmadınız.

BOP bir İsrail projesiydi.. 22 Ortadoğu Müslüman ülkesi parçalanacak, savaştırılacak ve parçalar İsrail emrine verilecek dendi, bizimkiler biz BOP eş başkanıyız dedi ve hepiniz yine sustunuz.

Siz yıllardır böyle yaptığınız için İsrail yaşadı, Türkiye kahroldu.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER