REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

BU VATANI ASLA BÖLDÜRMEYECEĞİZ!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BU VATANI ASLA BÖLDÜRMEYECEĞİZ!
4-Fatih ARITÜRK( siirtgazetesi@gmail.ccccom )
4 views
27 Eylül 2019 - 19:09
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti gerçekten çok zor bir süreçten geçmekte ve Cumhuriyet tarihinde hiç olmadığı kadar sıkıntılar içine düşürülmüş bulunmaktadır. Ülkenin bu hale gelmesinde, elbette ki basiretsiz yöneticilerin veballeri büyüktür. Ancak, bütün vebali yöneticilere yıkmakla işin içinden çıkamayız. Nasrettin Hoca’nın anekdotunda olduğu gibi (hırsızın hiç mi suçu yok) demek durumundayız!

Türkiye’de yaşananlar bir kurgudur, bir senaryodur. ABD, AB ve İsrail şer üçgeninin kurguladığı bu senaryoda terör örgütlerine düşen görev FİGÜRANLIKTIR! İşin gerçeğini bilmesek, yanılırız! Yaşanan olaylar, salt Türkiye’nin durumuyla ilgili de değildir. Şer güçler tarafından planlanmış, programlanmış Büyük Ortadoğu Projesinin bir parçasıdır. Ortadoğu’nun yeniden şekillendirilmek istenmesi olayıdır! Biz, deve kuşu gibi başımızı kuma sokarak kendi kendimizi aldatmağa devam edersek, bu soruna gerçekçi bir çözüm yolu bulamayız.

ABD, AB ve İsrail’in bu (BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİNİN) Büyük Ortadoğu Projesini bilmeden ahkâm keser ve yaşananları salt terör olayları olarak nitelendirmeğe devam edersek, kendi kendimizi kandırmış oluruz. Bunun için bu şeytan üçgeninin asıl hedeflerini bilmek ve buna göre, gerekirse, yeni bir dünya kurarak, bu yeni dünyada yerimizi almak durumundayız.

Bu gerçeği asla unutmayalım. Bölgemizdeki tüm terör örgütlerinin (ABD karşıtı görünenler bile) finansmanlarını karşılayan ABD, AB ve İsrail’dir. Terör örgütlerini kurduran, savaştıran ve Ortadoğu ülkelerini birbirine kırdıran da bu şeytan üçgenidir. Ortadoğu’yu sömürmek, başta petrol olmak üzere yeraltı zenginliklerini talan etmek üzerine kurgulanan Büyük Ortadoğu Projesinden agâh değilsek, terörü önlemek için atacağımız bütün adımlar yanlış olacaktır. Bu açıdan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak öncelikle İran, Irak ve Suriye gibi Şeytan Üçgeni tarafından aynı kumpasa konulmuş devletlerinin meşru yönetimleriyle bir araya gelmeli, bu ülkelerle olan ilişkilerimizi yeniden şekillendirmeliyiz. Asıl yapılması gereken budur.

Bizim AKİLLER yine piyasaya çıkmışlar. (Türkiye’yi savaştırmayacağız!) diyorlar. Elbette, savaş istemek bir insanlık suçudur. Ama bu AKİLLERE(!) bizim de söylemek istediğimiz son bir sözümüz var. TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ ASLA BÖLDÜRMEYECEĞİZ! SAVAŞMAK GEREKİRSE, BUNUN İÇİN SAVAŞACAĞIZ!

ANEKDOT

Bir zamanlar Büyük Ortadoğu Projesinin EŞ BAŞKANI olmakla övünenler, (BİR HAFTA İÇİNDE SURİYE’NİN İŞİNİ BİTİRİR, EMEVİ CAMİİNDE CUMA NAMAZINI KILARIZ!) diyorlardı.

Onların bu sözleri söylemelerinden enaz BİN CUMA GÜNÜ GELDİ GEÇTİ. Biz, Emevi camiinde Cuma namazı kılamadık ama, Türkiye’ye göç eden 5 milyon Suriyeli, Siirt’te Çarşı Camiinde, İstanbul’da Sultan Ahmet’te ve diğer illerin ulu camiilerinde namaz kılmaktadırlar…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.