Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Çaresiz Anne: Önce Kızımın Ameliyatı İçin Destek Vereceğiz Dediler, Sonra Ortada Bıraktılar!

Siirt Valiliği ile Ak Parti İl Başkanlığı’nın “Sen doktoru bul biz ameliyat için her türlü desteği sunacağız” söyleminde bulunduğunu dediğini iddia eden Evin Çetinkaya, verilen sözlerin tutulmadığını söyledi.

Siirt Valiliği ile Ak
“Doktoru emekli olan minik Nazlı için ameliyata girecek doktor bulanamıyor” haberi üzerine Ak Parti’nin kendisini aradığını ve elinden gelen her türlü desteği sunacağını iddia eden Çetinkaya, Ak Parti İl Başkanlığının kendisini daha sonra Siirt Valiliğine yönlendirdiğini söyledi.
Siirt Valiliğinin önce “Kızını ameliyat edecek doktoru bulacağız’ dediklerini fakat ondan da bir sonuç alamadıklarını iddia eden Çetinkaya: “Birkaç kez beni Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesine yolladılar, oradan da bir sonuç çıkmadı. Sonra Ak Parti İl Başkanlığı sen doktoru bulsan biz gerisini hallederiz, her türlü desteği sunarız” dedi.
Türkiye’de kızını ameliyatını yapabilecek iki doktor bulunduğunu ifade eden Çetinkaya, “Şimdi biz o doktorlardan biriyle konuştuk ve kızımı ameliyat etmeyi kabul etti. Ama bu kez de ameliyat için her türlü desteği sağlayacağını belirten Valimizin görev yeri değişti ve şu anda Siirt Valiliği’nin ameliyat masrafını karşılamasının mümkün olmayacağını söylleniyor” iddiasında bulundu.
yardım etmek isteyen hayırseverler anneye bu numaradan ulaşabilirler: 0543 504 62 87
Kiz