Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Cüneyt ARITÜRK
Cüneyt ARITÜRK

CUMHURİYET BAYRAMININ 100. YILINI BURUK BİR SEVİNÇLE KUTLARKEN!

Cumhuriyet Bayramının 100. Yılını buruk bir sevinçle kutlamaktayız. Müslümanlar olarak aklımız, duygumuz ve vicdanımız Filistin’de, İsrail’in sürdürdüğü SOYKIRIMDA. Abluka altında olan GAZZE’DE bebeler, çocuklar, kadınlar, masum siviller öldürülmekteyken, susuz, ilaçsız, aç ve sefil bir durumdayken bağımsızlık savaşı vermiş, bu acıları yaşamış bir millet olarak yürüklerimizde onulmaz bir sızı var.

Cumhuriyetin 100. yılını idrak etmemiz elbette çok sevindirici, heyecanla ve coşkuyla kutlanması gereken öneme sahiptir. Ancak, yine de Filistin’de ve özellikle Gazze’de yaşanan soykırımın üstünü örtmesi imkânsız.

Filistin’de de günü gelir  ATATÜRK gibi biri ortaya çıkar, çekilen acılara son verebilir mi, dersiniz.

Unutmayalım, Kurtuluş Savaşımız, birçok ülkelere örnek olmuş, kurtuluş için yollarını aydınlatmıştır. Her yüzyılda bir dahi çıkar, tarihin seyrini değiştirir ya! Tıpkı 20 yılda Mustafa Kemal ATATÜRK’ün doğuşu gibi. Dileriz ki 21. Yüzyılın beklenen büyük komutanı da Filistin’i emperyalistlerin zulmünden kurtaracak biri olarak ortaya çıkar, yaşanan  acılara son vererek, bağımsız FİLİSTİN DEVLETİNİN kuruluşuna vesile olur.

ALLAH’TAN ÜMİT KESİLMEZ…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER