Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

DEM Parti Adaylarından Kuruluşumuza Ziyaret!

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Siirt Eş Belediye Başkan Adayları Safiye Alağaş, Mehmet Kaysi, Siirt İl Eş Başkanları Revşan Arslan ve Eşref Tekin, kuruluşumuzu ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Halkların Eşitlik ve Demokrasi

Seçim çalışmalarına devam eden DEM Parti Siirt İl Teşkilatı ve Eş Başkan adayları, halkın güçlü ve kararlı duruşu ile birlikte belediye seçimlerinden zaferle çıkacaklarını belirttiler.

Seçim sandığı güvenliği hakkında konuşan DEM Parti Siiirt İl Eşbaşkanı Eşref Tekin: “Sandık başında görevli arkadaşlarımızın neredeyse tamamı belirlendi. Seçim günü tüm il ve ilçelerimizde bulunan sandıklarımıza sahip çıkacağız.” Her ne kadar taşımalı seçmenlere oy kullandırılacak bir seçim olsa da seçimlerden Türk, Kürt ve Arap kardeşlerimizle el ele vererek alnımızın akıyla çıkacağız, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın dedi.

DEM Parti Siirt Belediye Başkan adayı Mehmet Kaysi: “Kolluk güçlerinin seçmen olarak kente taşınması bu şehirde bulunan seçmen iradesini reddetmektir.” Biz, Siirt’e hizmet etmek için varız ve bu seçimleri kazanarak Siirt halkının tamamını sevindireceğiz dedi dedi.

Siirt Belediye Eş Başkan Adayı Safiye Alağaş ise Siirt’te yerel seçimlerde Siirt halkı için çalışmalarına devam edeceklerini belirterek, Siirt halkının iradesini en iyi şekilde yansıtmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz ve amacımız Siirt’e hizmet etmektir dedi.

Untitled 1