Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DEVA Partili Fahri Hemşerimiz M.Emin Ekmen, Mersin’de İş İnsanı, STK ve Basın Ziyaretlerinde Bulundu

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekili ve Siirt’in de fahri milletvekili olarak sorunlarıyla ilgilenen Mehmet Emin Ekmen, DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Taner Işıkbay ve beraberlerindeki heyet ile 3 gün boyunca Mersin’de çeşitli iş insanları, sivil toplum kuruluşları, basın kuruluşları ve taziye ziyaretlerinde bulundu.

DEVA Partisi Genel Başkan

STK ziyaretleri kapsamında Mersin Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Özdemir, Müsiad İl Başkanı Sait Kayan, Mesiad Başkanı Hasan Engin, Doğu ve Güneydoğu Dernekler Federasyonu Başkanı Mahmut Çalış, Zazalar Dil ve Kültür Derneği Başkanı Cuma Karaağaç ve Belediye İş Sendikası 1 No’lu Şube Başkanı Nail Kaya ile görüşen Ekmen, Mersin’in ve Mersinlilerin sorunları ile ilgili istişarelerde bulundu.

Çukurova ve Hakimiyet Gazetelerinin sahibi Neslihan Yalçın’ı ziyaret eden Ekmen, Mersin Güney TV’de Şenol Yaldız’la Açık Açığa programına da konuk olarak katıldı.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılı kapsamındaki çeşitli etkinliklere katılan Ekmen, İl Kültür Merkezi Şeref Salonu’nda gerçekleşen 100. Yıl kabulüne, Valilik kutlama törenine ve Mersin Orduevi’nde gerçekleşen Valilik 100. Yıl Resepsiyonu’na katılım sağladı.

Cumhuriyet’in 100. Yılı’nı tebrik eden Ekmen, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Zorlu İstiklal Mücadelesinin Cumhuriyet ile buluşmasının 100. Yılını kutluyoruz. Bu vesileyle, ülkemizin varlığı için mücadele vermiş olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, yol arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Cumhuriyetimizin, ikinci yüzyılında demokrasi ile taçlanarak ilelebet yaşayacağına inanıyoruz” açıklamalarında bulundu.