Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dilan Polat’ın Ardından Bir Başka Fenomene Dolandırıcılık Suçlaması

Dilan Polat’a yakınlığı ve altınlara olan düşkünlüğüyle tanınan fenomen Nevra Bilem tarafından dolandırıldıklarını ileri süren birçok vatandaş suç duyurusunda bulundu.

Dilan Polat'a yakınlığı ve

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı dahil olmak üzere birçok suçlamadan dolayı tutuklanan Engin ile Dilan Polat’ın ardından sosyal medya fenomenleri de gündeme gelmeye başladı.

Dilan Polat’a yakınlığıyla tanınan fenomen Nevra Bilem de dolandırıcılık iddiasıyla gündeme geldi.

Birçok kişinin Bilem hakkında suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıktı.

Show Haberde yer alan bilgilere göre, altınları çektiği videolar ve Gelin Evi yarışmasıyla tanınan fenomen Nevra Bilem’in 1,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından çok sayıda kişiyi dolandırdığı, bu yüzden de hakkında suç duyuruları olduğu ileri sürüldü.

Bilem tarafından dolandırıldığını söyleyen mağdur kadın, “Bir gün gene hikayesini gördüm. ‘Bedava tatil için butona basıp numaranızı bırakabilirsiniz’ yazıyordu. Ben de şansımı denemek istedim ve butona bastım. 15 gün sonra aradığımızda olayın içinde bedava tatilin olmadığını ve devre mülk satmak istediklerini gördük. Bu şahıs sadece parasına bakıyor” dedi.

Para, akrabasının hesabına yatırılıyor

Daha sonra Nevra Bilem’in yaptığı bir mobilya reklamını görerek şirketten sipariş veren kadın, ödenen paranın fenomenin bir akrabasının hesabına gönderildiğini fark etti. Yaşadığı mağduriyeti anlatan kadın, “Bir firma sizinle anlaşma yapıyorsa firmanın hesabına atılması lazım. Sen neden kaynının hesabına attırıyorsun bu parayı?” şeklinde konuştu.

Kendisi gibi Nevra Bilem tarafından dolandırılan birçok kişinin olduğunu söyleyen mağdur kadın, yaşananlara itiraz ettiklerinde de fenomenin kendilerini engellediğini söyledi. Bilem tarafından dolandırıldıklarını iddia eden kişiler soluğu karakolda alarak şikayetçi oldu.