Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Fatih ARITÜRK
Fatih ARITÜRK

DÖNEM, HAZRET-İ MEHDİ DÖNEMİ!!!

Klasik bir deyimdir (AÇLIKTAN KİM ÖLMÜŞ Kİ) denilir ya! Oysa, açlıktan ölen bir değil, bin değil, on bin değil, milyonlarca insan var! Ancak, açlıktan ölümler böyle darağacına çekilir gibi gerçekleşmez. (Dolanı dolanı gelir, ölüm yavaşça yavaşça!) deyişindeki gibidir! Yetersiz beslenme yüzünden Afrika kıtasında her yıl milyonlarca bebek, çocuk, genç, yaşlı ölmekte. Sadece Afrika’da mı, elbette hayır! Sözde medeniyette zirve yapmış devletlerde bile açılıktan ölenler olmakta. Acaba, Türkiye’mizde açlıktan ölen var mı! Şimdi, “MEHDİ DÖNEMİNDE AÇLIKTAN ÖLEN HİÇ OLUR MU” diyenler olacaktır. Hani, İslami anlayışa göre beklenen bir Mehdi var ya! Birilerine göre o Mehdi gelmiş, hem de şansa bakın Türkiye’de zuhur etmiş!

Mehdi dönemi bolluk ve bereket dönemidir. Firavunları, Nemrutları, Şeddadları, Hamanları, Karunları gören insanlık, son olarak Deccalı ve Süfyan’ı da gördükten sonra Hazret-i Mehdi zuhur edecek! Kimilerine göre Hazret-i Mehdi zuhur etmiş bile. Hem de Türkiye’de! Meğer, Deccal ve Süfyan da Türkiye’de zuhur etmişlerdi de akabinde, Hazret-i Mehdi zuhur eylemiş!

İşte, Hazret-i Mehdi’nin geldiğine inanan saf Müslümanlar, Türkiye’nin bolluk ve bereket içinde bulunduğunu, ekonomiyi bozuk göstermek isteyenlerin de Deccal’ın ve Süfyan’ın adamları olduğunu iddia etmektedirler.

Feraset sahibi okuyucularımız, Deccal’den ve Süfyan’dan kastedilenin kimler olduğu ile Mehdi olarak vasıfladırılanın kim olduğunu muhakkak biliyorlardır. Arife, tarif gerekmez. Yani, ekonominin bozuk gittiğine dair iddialar Deccal ve Süfyan’ın adamlarının fitneleridir!

Millet açlıktan kırılıyor amma, buna inanmayan, inanmak istemeyen ve Türkiye’de Hazret-i Mehdi döneminin yaşandığını iddia eden safdiller var. Açlıktan ölümler, öyle idam mahkumları gibi dar ağacına çekilerek gerçekleşmez. Yetersiz beslenme sonucu bebekler ve çocuklar başta olmak üzere, yaşlılar ve son kategoride gençler yavaş-yavaş ölürler de, kimseler, ölümlerinin açlıktan olduğunu bilmez! Böyle bir teşhis konulmaz…

Açlıktan ölenler yoksa, çöp bidonlarına dadananlar ekmek, sebze, meyve kırıntıları değil de para mı, altın mı, yoksa bir başka maden mi  arıyorlar dersiniz!!!

Açlıktan ölenler çok amma, bunu ejder şerbeti içenlere kabul ettiremezsiniz!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER