Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Ahmet ARITÜRK
Ahmet ARITÜRK

ERDOĞAN, KUZULAR SESSİZLİĞİNDE BİR MUHALEFET İSTİYOR!

Türkiye’de, siyasette YUMUŞAMA istemi AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın (KUZU SESSİZLİĞİNDE BİR MUHALEFET) arzu etmesinden kaynaklıdır.  (Ortalığı geren konuşmaları, sataşmaları yapan kim!) sorusunun cevabını ararsanız, gerçek ortaya çıkacaktır. CHP Eski Genel Başkanına (BAY KEMAL), yeni başkanına (ÖZGÜR EFENDİ) diye küçümseyerek hitap eden, anayasayı takmadığını ve saygı duymadığını açıkça ilan eden kimdir!

Erdoğan istiyor ki çıkardığı ve çıkaracağı bütün karalara muhalefet itiraz etmesin, sakıncalarını görmezden gelerek, sussun! Vurgunları, talanları, 5’li çeteleri, yurt dışına kaçırıldığı söylenen milli serveti dillendirmesin. Emeklilerin, memurların, işçilerin haklarını savunmasın. Enflasyonu, hayat pahalılığını, günübirlik zamları gündeme getirmesin. İşsizlikten, yoksulluktan, liyakatsiz atamalardan bahsedilmesin. Yasama, yargı ve yürütmenin tek elde toplandığından, ülkede adalete güvenin yüzde 20 dolaylarına düştüğünden söz edilmesin. Sarayın masrafları dillere dolanmasın. Yapılan liyakatsiz tayinler eleştirmesin, mülakatla yapılan atamalar irdelemesin. Başkomutan olması hasebiyle, her emrine itaat edilsin. Mahkeme kararları sorgulanmasın. Mahkeme kararlarına rağmen, cezaevlerinde yıllardır çile çekenler görmezden gelinsin. Milli Eğitimin milli olmaktan çıkarılmış olması durumu konuşulmasın. Türkiye’nin bir mülteci kampına dönüştüğü konusu gündeme getirilmesin.

Benzeri daha bir çok konular yanında en önemlisi, hazırlanacak yeni anayasaya destek olunsun. Seferberlik yasalarına uyulsun. Sadece Türkiye’nin değil, Dünyanın en büyük lideri olduğuna inanılsın. Ömrünün sonuna kadar Cumhurbaşkanı olarak Türkiye Cumhuriyetine hizmet etmesi için gereken yasa çıkarılsın. Çocuklarının, damatlarının mal varlıkları araştırmasın. 5-6 yerden maaş alan AKP’li yandaşlar eleştirilmesin.

Evet, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın muhalefet partilerinin liderlerinden, sözcülerinden,  medyatörlerden ve necip Türk Milletinin fertlerinden istediği sadece bunlardır.

Sayın Erdoğan’ın bu masum istekleri kabul edilir ve muhalefet de KUZU SESSİZLİĞİNE bürünürse, bakın o zaman Türkiye nasıl uçacak, sadece Almanya değil, bütün Avrupa ülkeleri bizi nasıl kıskanacak!!!

TAŞLAMA

MUHALEFET DE TABİ

OLMALI ERDOĞAN’A

LİDERLİK VASFI HAK’TAN

TAKDİR EDİLMİŞ O’NA

 

HERKES LİDER OLAMAZ

HAKKIN ATİYESİ BU

NAS’A UYMAYAN KİŞİ

GERÇEK LİDER OLUR MU

 

FAİZ SEBEP, ENFLASYON

NETİCESİ FAİZİN

NAS VARSA BOŞ GERİSİ

SİZ BUNU BÖYLE BİLİN

 

YÜZDE YEDİ’YKEN FAİZ

ÇIKTI YÜZDE YETMİŞ’E

ALT-ÜST OLDU HESAPLAR

MİLLET ŞAŞTI BU İŞE

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER