Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eruh İlçemizde Mezarlık Temizliği ve Çevre Düzenlemesi

Eruh Belediye Başkanı Cevher Çiftçi’nin talimatları doğrultusunda, Fen İşlerine bağlı ekipler ve Eruh ERKUT Derneği işbirliği ile ilçe mezarlığında yabani ot temizleme ve çevre düzenlemesi çalışmaları yapıldı.

Eruh Belediye Başkanı Cevher

Kurban Bayramı öncesi gerçekleştirilen bu çalışmalarda, mezarlık alanında biriken yabani otlar temizlendi, yollar düzenlendi ve genel temizlik yapıldı.  Mezarlıkta yapılan bu kapsamlı temizlik çalışmaları sayesinde, bayramda kabir ziyaretinde bulunacak vatandaşların daha temiz ve düzenli bir ortamda ziyaretlerini gerçekleştirebilmeleri hedefleniyor.

Belediye Başkanı Cevher Çiftçi, “Vatandaşlarımızın bayram öncesinde ve süresince mezarlık ziyaretlerini rahatça yapabilmeleri için gerekli tüm önlemleri aldık. Fen İşleri ekiplerimiz ve ERKUT Derneği gönüllüleri büyük bir özveri ile çalışarak mezarlığımızı temizledi ve düzenledi. Bu vesile ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum Eruh Belediyesi olarak, halkımızın taleplerine ve ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermeye devam edeceğiz. Kurban Bayramı’nı en iyi şekilde karşılayabilmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”  dedi.

Belediye yetkilileri, mezarlık temizliği sırasında vatandaşların gösterdiği anlayış ve destek için teşekkür etti.