REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

FETÖ BELÂSI!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
FETÖ BELÂSI!
5-Cüneyt ARITÜRK( kanal56@hotmail.com )
12 views
07 Nisan 2018 - 22:51
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Öyle anlaşılıyor ki, FETÖ belâsından kolay-kolay kurtulmamız mümkün değil. Kamu kurum ve kuruluşlarına, STK’lara öyle bir dal-budak salmış ki, (at izinin, it izine karışmamasının) mümkünatı yok. Kamu kurum ve kurum çalışanlardan bazı kötü niyetlilerin FETÖCÜSÜNÜ kullanarak, bir yerde kurum içindeki rakiplerini tuşa getirmek istedikleri gerçeğiyle karşı karşıyayız. Memur, müdürünü mü; müdür, memurunu mu sevmiyor, ya da bir personel, kendisine rakip gördüğü bir personeli mi ekarte etmek istiyor, bir şekilde FETÖCÜ DAMGASI vurmayı başardı mı yeterli olmakta!
FETÖ öncesi, bu gibi suçlamalar PKK üzerinden yapılırdı. Birisinin ayağı kaydırılmak istendiğinde (PKK’LI VATAN HAİNİ) damgası ile işinin bitirilmesi sağlanırdı. Şimdi, ayak kaydırma oyununda FETÖCÜLÜKLE SUÇLAMAK en geçerli taktik olmuş gibi!
Artık, PKK ile suçlamak pek itibar görmüyor. Ama FETÖCÜLÜKLE suçlananın vay haline. FETÖCÜ DAMGASIYLA DAMGALANDIN MI sürgünlerden sürgün, ölümlerden ölüm beğen! Hayatında, FETÖCÜLERLE hiçbir iltisakı olmazsa bile, (ÇAMUR AT, İZİ KALSIN) kabilinden birine bu çamur sıçratıldı mı, yandı gülüm keten helva…
Bugün böyle bir yorum yapmayı gerektiren sebep ne diye sorulursa cevabını verelim. Geçtiğimiz hafta içinde Eskişehir’de 4 Akademisyen öldürüldü ya! Bu katliamın arkasında da yine bir FETÖ kokusu var da ondan. Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde 4 akademisyeni tabancayla öldüren Volkan Bayar adındaki Araştırma Görevlisi’nin FETÖ ile ilişkisinin olduğuna dair şikâyetler üzerine bu katliamı gerçekleştirdiği öne sürülüyor. Katliamı yapan kişinin FETÖCÜ olduğu iddiasıyla şikâyet edildiği, bundan kaynaklı olarak bunalıma girerek bu katliamı gerçekleştirdiği öne sürülmekte…
Öyle anlaşılıyor ki, bu millet FETÖ BELÂSINDAN kolay-kolay kurtulamayacak. Pisliklerinin sıçramadığı kurum, kuruluş, STK kalmamış gibi. Ah FETÖ, VAH FETÖ SEN NE BELÂYMIŞSIN, SEN!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.