REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

FETÖCÜ 70 REKTÖR!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
FETÖCÜ 70 REKTÖR!
4-Fatih ARITÜRK( siirtgazetesi@gmail.ccccom )
99 views
03 Ekim 2017 - 13:26
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AKP’li belediyelerde başlatılan FETÖ operasyonlarının üniversitelere de sirayet edeceği söyleniyor. Bunca ayıklamalara rağmen, hala Türkiye genelinde 70’e yakın FETÖCÜ REKTÖRÜN BULUNDUĞU iddiaları var.

Var mı, yok mu varsa bunlar kimlerdir. Bunu en iyi bilen AKP’nin kendisidir. Çünkü atamayı yapanlar onlardır. FETÖCÜLER, bu makamlara zembille inmediler, ya! Kararnamelerle atandılar. Bu FETÖ, gerçekten büyük bir belâ! Dünyanın hiçbir ülkesinde, devletin içine bu kadar sızabilen başka bir örgüt yoktur. ASKERİYEDE, ADLİYEDE, MÜLKİYEDE, ÜNİVERSİTELERDE HEP FETÖ!

FETÖ’nün sızmadığı tek kurum, tek kuruluş yok! Üniversitelerde gani. Bürokrasinin her kesiminde FETÖ VAR! Nasıl oldu da, bir terör örgütü ülkenin kılcal damarlarına kadar sızar da, istihbarat örgütlerinin haberleri olmaz. İşin acı tarafı, FETÖ, istihbarat teşkilatlarına bile sızmayı başarmıştı. Bunun için de kendisini kamufle edebilmişti.

(Ayıkla pirincin taşını) şeklinde söylenen bir deyimimiz vardır. Ülkenin kılcal damarlarına kadar sızan bir örgüt bu. Ayıkla, ayıklayabilirsen! Yahu, bu örgüt Türkiye’nin kalbi KOZMİK ODALARA bile sızdı. Ülkenin sırlarını kim bilir, kimlere ulaştırdı. Yani, üniversite rektörleri arasında hala 70’e yakın kişinin FETÖCÜ olması anormal mi!

 (FETÖ’nün siyasi ayağına neden dokunulmuyor) deniliyordu. Belediye Başkanlarına yapılan operasyon, sıranın siyasi ayağında olduğunun işareti gibi. Bazı illerde AKP’li Belediye Başkanlarıyla, il ve ilçe başkanları istifa ediyor veya ettiriliyorlar! Elbette milletvekillerine de sıra gelecek. Onların da biletleri ilk seçimde kesilecektir, kimsenin şüphesi olmasın!

NEDEN HACCA GİTMİYORMUŞ!

Biraz da matrak olan ve şakalarıyla tanınan bir Siirtli Hemşerimize Arkadaşı:

-Mali durumun gayet iyi, neden Hacca gidip, bu mübarek farizayı yerine getirmiyorsun? Yoksa, “daha gencim” diyerek ihtiyarlamayı mı bekliyorsun? diye sormuş.

Şakacı Hemşerimiz cevap vermiş:

-Daha önce gidenlerin çoğu arkalarından “Hacı… Hacı…” çağırılsınlar diye gidiyorlardı. Hem, geçmiş yıllarda Şehrimizde sayıları o kadar çok azdı ki, Hacca gidenler parmakla gösteriliyorlardı. Şimdi, bir caddenin başında dursan ve “Hacı! Hacı!” diye bağıracak olursan, “beni mi çağırıyorlar” diye bin madrabaz dönüp arkasına bakacak! Hacca gitmek istiyorum ama, gitsem de, gerçek anlamda tövbe edecek gücü kendimde bulamadığım için gitmiyorum. Kendime güvensem ve gerçek anlamda tövbe edeceğimi bilsem, Hacca gideceğim ya!

Evet, Hacca gitmiş ve “HACCI” unvanını almış olanlara duyurulur. Bu unvana sahip olanların, büyük sorumlulukları var!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.