Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Galatasaray’ın Şampiyon Olmasına İlimizde, Bölgemizde ve Türkiye Genelinde Taraftarlardan Coşkulu Kutlamalar (VİDEOLU HABER)

Galatasaray’ın, Konya deplasmanında TÜMOSAN Konyaspor’u 3-1 yenerek şampiyonluğunu ilan etmesi taraftarlarının coşkulu kutlamalarıyla şölene dönüştü.  İlimizde, Bölgemizde ve Türkiye genelinde konvoylar halinde kutlamalar yapılırken, havai fişekler patlatıldı, yer-yer trafikte kilitlenmelere yol açıldı.

Galatasaray’ın, Konya deplasmanında TÜMOSAN

Bölgemizde başta Siirt olmak üzere Diyarbakır, Bingöl, Batman, Mardin,  Şırnak ve Elazığ’da coşkulu kutlamalar  ger8çekleştirildi. Taraftarlar araçlarla konvoy oluşturarak, meşaleler yakarak ve tezahüratlar yaparak şampiyonluk sevincini yaşadılar.

SİİRT’TEKİ KUTLAMALAR: İlimizde Güres Caddesi’nde Sancaklar Ortaokulu önünde toplanan taraftarlar, buradan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na kadar tezahüratlar eşliğinde yürüdüler. Yer-yer havai fieşekler patlatarak coşkulu tezahüratlarda bulundular.

BATMAN:Batman’da Galatasaray taraftarları araçlarıyla şehir turu attı. Atatürk Parkı ve Turgut Özal Bulvarı’nda buluşan taraftarlar meşale yakarak, kutlama yaptı.

ŞIRNAK: Şırnak’ta Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan taraftarlar ellerinde bayraklar, konfetiler ve havai fişeklerle şampiyonluğu kutladı. Taraftarlar takımları lehine tezahürat yaparak, araçlarıyla şehir turu attı.

CİZRE: Cizre ilçesinde de şampiyonluğu kutlayan taraftarlar araçlarıyla konvoy oluşturdu, takımları lehine tezahürat yaptı, meşale yaktı.

DİYARBAKIR: Diyarbakır’da araçlarıyla konvoy oluşturan taraftarlar, korna çalarak şampiyonluk sevincini yaşadılar. Mahabat Bulvarı’nda toplanan sarı-kırmızılı taraftarlar da ellerinde bayraklarla takımları lehine tezahürat yaptı, meşale yaktı. Merkez Yenişehir ilçesi Ofis Semti’nde de taraftarlar kutlama yapmak için bir araya geldi. Taraftarların yaptığı kutlamaya engel olmaya çalışan gruba polis müdahale etti.

BİNGÖL:Bingöl’de Genç Caddesi’nde bir araya gelen taraftarlar, ellerinde bayraklarla meşale yaktı, şampiyonluk sevincini yaşadı. Araçlarla konvoy oluşturan taraftarlar kentin farklı noktalarında kutlamaları sürdürdü.

MARDİN:Mardin’in merkez Artuklu ilçesinde Vali Ozan Caddesi’nde toplanan taraftarlar ellerinde bayraklarla tezahürat yaptı, meşale yaktı, havai fişek attı. Bazı taraftarlar araçlarıyla konvoy oluşturdu.

Üzerlerinde Galatasaray forması, ellerinde bayraklarla sevinç gösterisinde bulunan taraftarlar, daha sonra Bahçelievler Mahallesi’ndeki Galatasaray Taraftarlar Derneği önünde bir araya geldi. Meşaleler yakan taraftarlar, kentin işlek caddelerinde araçlarla konvoy oluşturdu.

ELAZIĞ: Cumhuriyet Meydanı ve Elazığ Öğretmenevi önünde toplanan taraftarlar ellerinde meşaleler ve bayraklarla takımları lehine slogan attı, şampiyonluk sevincini yaşadı. Araçlarıyla konvoy oluşturan taraftarlar, korna çalarak, müzik eşliğinde şehir turu attı.

Biz de Gazete olarak Şampiyon Galatasaray’ı, Siirtli taraftarları adına kutluyoruz.

1 6