REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

Hasan Mezarcı ve Kelime-i Tevhid!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hasan Mezarcı ve Kelime-i Tevhid!
5-Cüneyt ARITÜRK( kanal56@hotmail.com )
55 views
21 Ağustos 2017 - 15:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hasan Mezarcı adını mutlaka duymuş olacaksınız. “İsa Mesih” olduğunu iddia eden eski Refah Partili Milletvekili Mezarcı geçtiğimiz günlerde yeniden evlendi. Hala “İsa Mesih” olduğu iddiasından vazgeçmeyen Hasan Mezarcı KELİME-İ TEVHİDİ bile değiştirerek kendisine uydurdu!

“İsa Mesih” olduğunu iddia eden   Refah Partili eski Milletvekili İncil konusunda sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada: “Problem İncillerde değil, kendini ‘İncil yazmakla görevlendirilmiş baş havari’ ilan eden Pavlus’un mektuplarının İncil’e ilave edilmesindedir! Hıristiyanları seviyorum, ancak İncil’deki tek tanrı inancından saparak Mesih’i tanrılaştıran ve inananları saptıran kiliseye kızgın ve kırgınım” demekte ve şöyle devam etmekte:

“Şimdi, yollara düşün, size karanlıkta söylediklerimi, gündüz söyleyin (Matt10) demiyor; internet kullanarak müjdeyi bütün dünyaya duyurun diyorum. Yuhanna vahyinde, her milletten Mesihi tanıyıp-tanıklık etmek için seçilmiş 144000 kişi olacağını söyler. Çokluk ifade eden bu haber doğrudur. Mesih’in aralarında olduğunu bilmeyen milyarların içinden, O’nu tanıyıp tanıklık etmek için seçilmiş olanlara ne mutlu! Ödülleri büyük olacak. Anlamak, dinlemek, bilmek, görmek ve inanmak istemediği üslûbundan belli olanlara muhatap olmayın, engelleyin gitsin. Müslümanların mehdisi, siyasetin, devletin ve ordunun başına geçerek bütün dünyaya hükmedecekmiş! Böyle biri Mehdi değil, olsa olsa Deccal olur! Mesihten başka bir mehdi beklemek abesle iştigal, Mehdinin dünyaya hükmedeceğine inanmak ahmaklıktır! Ahmaklık, devası olmayan bir hastalıktır! Günaydın çocuklar. ‘Lâ ilahe illallah, Mesih Rûhullah’ deyin; kalbiniz Rûhülkudüs Mesih sevgisiyle dolsun; gözünüz aydın, gününüz mutlu olsun.”

Hasan Mezarcı’nın akli melekesini kaybettiğinin delili olan bu durumunu bir zamanlar cezaevine düşmesine ve orada gördüğü işkencelerle yorumlayanlar var. Hatta iğnelerle bu hale düşürüldüğünü iddia edenler bulunmakta. Milletvekilliği süresi içinde tek özelliği(!) ATATÜRK DÜŞMANLIĞI yapmak olan Mezarcı’nın bu haline biz yine de üzülüyoruz. Mustafa Kemal ATATÜRK hep Müslüman bir kul olarak kalmak yanında, elbette bazı hatalar, yanlışlar yapmıştır. Ama hiçbir zaman ne MESİHLİK, NE MEHDİLİK İDDİASINDA BULUNMAMIŞ, HELE-HELE KELİME-İ TEVHİDİ DEĞİŞTİRMEK GİBİ, SAPIK BİR DURUMA DÜŞMEMİŞTİR.

ATATÜRK DÜŞMANLARININ BU DURUMLARA DÜŞMELERİNİN HİKMETİ NE OLA ACABA!

ANEKDOT

Akıl hastanesinde, bir hastayı muayene eden doktor adını, soyadını sorduktan sonra:

-Peki, ne iş yapıyorsun? diye sormuş.

Hasta ciddiyetle cevap vermiş:

-Ben Peygamberim!

O sırada, muayene için sırada olan bir başka hasta hemen müdahale etmiş:

-Hayır, hayır! Yalan söylüyor! Ben ona böyle bir görev vermedim…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.