Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HASTALAR VE DOKTORLAR PİKNİKTE BULUŞTU

Siirt’te hastalar ve doktorlar

Siirt’te hastalar ve doktorlar piknikte bir araya gelerek güzel bir gün geçirdiler. Siirt il merkezinde Sağlık Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastalar, pikniğe götürüldü.

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Şirvan ilçemizdeki bir alabalık tesisine götürülen hastalar, doktor ve diğer sağlık personeli ile birlikte piknik yaptılar. Piknikte çeşitli oyunlar oynayan hastalar, gün boyunca güzel zaman geçirerek stres attılar.

Pikniğe katılan ve hastalarla yakından ilgilenen İl Sağlık Müdürü Dr.Erol Emre Ömür; “Toplum Ruh Sağlığı Merkezimizde tedavi gören hastalarımızla birlikte olmak ve onlara hoşça vakit geçirtmek istedik. Doktorlarımız ve diğer sağlık personeli ile birlikte güzel bir gün geçirerek stres attılar. Bu tür etkinliklerin tedavide çok önemli bir etkisi bulunmaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak bundan sonraki dönemlerde de benzer çalışmalar gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.
Dr.Ömür, piknik yerine ulaşımı Siirt Belediyesi, alabalık tesisinin masraflarını da Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek’in karşıladığını belirterek, Siirt Belediyesine ve Başkan Cellek’e teşekkür etti.

Dr.Ömür, Başkan Cellek’i de ziyaret ederek gösterdiği yakın ilgiden dolayı ayrıca teşekkür etti.

Haber:Yusuf Salih ARITÜRK