Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İl Milli Eğitim Müdürü Sadoğlu’ndan Baykan İlçemize Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Salih Sadoğlu, okul ve eğitim kurumları ziyaretleri kapsamında Baykan ilçemizde incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü

İlçe programına Baykan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etmekle başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Salih Sadoğlu, ilçede yürütülen eğitim çalışmaları hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Vahap Gülmez’den brifing aldı.

Kurumda çalışan personelleri de ziyaret eden Sadoğlu, personellerle tanışarak başarı dileklerinde bulundu. Baykan Kaymakamı Emin Bağlı’yı makamında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Sadoğlu, ilçede eğitim kalitesinin arttırılması için Kaymakam Bağlı ile görüş alışverişinde bulundu.

Kaymakam Bağlı’yı ziyaretinin ardından Baykan Yatılı Bölge Ortaokuluna bir ziyaret gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürü Sadoğlu, ilçede görev yapan okul müdürleriyle toplantıda bir araya geldi.

Eğitim Müfettişleri Başkanlığında yapılan toplantıya katılan Sadoğlu, okul müdürlerinin sorun ve taleplerini dinledi. Baykan Yatılı Bölge Ortaokulunda yürütülen çalışmalar hakkında okul müdüründen bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Salih Sadoğlu, daha sonra okulda ve pansiyonlarda incelemelerde bulundu.

Sadoğlu, Baykan YBO’da yapılan fiziksel dönüşüm ve ilerleyen başarılardan dolayı okul müdürü ve öğretmenleri tebrik ettikten sonra Baykan programını sonlandırdı.