REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

İNCE İŞLER..

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İNCE İŞLER..
7-Aydın SEVİNÇ( davutagah@gmail.com )
14 views
14 Ağustos 2020 - 13:25
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Son zamanlarda siyasette süregelen ayrılıklar kervanına sayın Muharrem ince’de 1000 günde memleket meselesi hareketi adı altında yeni bir siyasi süreç başlatarak katıldı. Görünen o ki bu süreç parti kurma sürecinin bir başlangıcı veyahut sayın İnce’nin siyasi bir manevrası olarak bir pazarlık sürecini de beraberinde getirecek şeklinde değerlendirilebilir.

Dostlar dayanışmasına yeni bir oluşum katılmıştır ve önümüzdeki dönem bu dostların dolaylı veyahut direkt görüşmelerle birlikteliklerini kamuoyu önünde de paylaşmaları olacaktır.. Siirtli bir hemşerimizin de “adı bende saklı” bu hareketin içinde olduğu ve partileşme surecinde il başkanlığı görevine getirileceği ortak dostlarımızdan edindiğim bilgiler arasında ve hayırlısı olsun, zamanı gelince açıklarız diyerek önemli olanın bu tür siyasi oluşumların ülke siyasetine sağlayacağı katma değer olmalıdır.. Öyle tabela partisi olarak açılarak 0,5 ya da 1 puan bandında seyretmek çok önemli mi.. Aslında tüm bu oluşumlarla yapılmak istenen küçük de olsa alınacak oylarla Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilk turda Cumhurbaşkanının yeterli oyu almasını engelleyerek, ikinci turda birleşip tek adayla üçüncü turda seçimi kazanabilmektir..

Bu nedenle dostlukları pekiştirmek adına geçmişte birbirlerine söylemediklerini bırakmayan insanların bir araya gelerek tüm bu gelişmeleri sahaya ve seçmene aktarmak için ince işler ayarlanıyor ve bu dostluk önümüzdeki günlerde gerçek bir dostluk mu ya da amaç olarak ülke için yeni bir yapılanma mı, yoksa reis gitsin de sonra ne olursa olsun gibisinden bir durum mu? Vaziyet planına göre bir değerlendirme içinde olup olmayacaklarını hep birlikte göreceğiz…

Bu arada temsilcisi bulunduğum Siirt Gazetesi Marmara/Ege Bölge temsilciliğini ziyaret eden duayenimiz sayın Metin Arıtürk’e İstanbul’a hoşgeldiniz diyoruz..

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.